Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Mário Cesariny De Vasconcelos sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Mário Cesariny De Vasconcelos: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Mário Cesariny De Vasconcelos on katsottu eniten: Painting, jolla on ollut 100 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 25% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Kipghízia ja Occultist Fernando Pessoa. Taiteilijan sivu avattiin 600 kertaa ja teosten sivut 300 kertaa, yhteensä 900 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 800. Lukijat valitsevat Neutraalit sävyt (Väripaletti) 67% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 30% osa koko luettelosta.
Mário Cesariny De Vasconcelos: 4 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Mário Cesariny De Vasconcelos teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Milloin Mário Cesariny De Vasconcelos -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 300 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Mário Cesariny De Vasconcelos -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Mário Cesariny De Vasconcelos teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 30,8% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 23,1% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 7,7% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 15,4% | 25,0% |
| Valoisa | 23,1% | 50,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 61,5% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 15,4% | 25,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 15,4% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 7,7% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 50,0% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 30,0% | 66,7% |
| Pastellisävyt | 20,0% | 33,3% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 69,2% | 75,0% |
| Tasapainoinen | 15,4% | 0,0% |
| Voimakas | 15,4% | 25,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 23,1% | 0,0% |
| Pehmeä | 15,4% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 15,4% | 0,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Lausunto | 46,2% | 75,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 23,1% | 25,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 15,4% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 15,4% | 25,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 23,1% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 23,1% | 0,0% |
Mitkä ovat Mário Cesariny De Vasconcelos teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Um pouco antes da foda/ Hoj… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (DD2CSC) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (DD2CSF) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (DD2CNP) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (DD2CSK) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kipghízia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Mário Cesariny De Vasconcelos on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Mário Cesariny De Vasconcelos, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Mário Cesariny De Vasconcelos -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Mário Cesariny De Vasconcelos -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Painting 100 vierailulla ja 25% kyselyosuudella. Yläpuolella on 4 sijoitusta.
Kuinka suuri on Mário Cesariny De Vasconcelos lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 900 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 600 taiteilijan sivulla, 300 teoksissa.
Mitkä Mário Cesariny De Vasconcelos teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Neutraalit sävyt (Väripaletti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 67% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 30% luettelosta.