Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Marisol Escobar sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Marisol Escobar: tilastot lyhyesti
Women and Dog on Marisol Escobarin katsotuin teos: 500 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 24% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: The family ja Family. Yhteensä katselukertoja: 2 400 (900 artistin sivu, 1 500 teosta). Lasku 50% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 400 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Lausunto (Kontrasti), 62% käynneistä 34% luettelosta.
Marisol Escobar -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Marisol Escobar:n katsotuin teos.
-
1
Women and Dog
500 käyntiä · 23,8%
-
2
The family
300 käyntiä · 14,3%
-
3
Family
200 käyntiä · 9,5%
-
4
Cultural head
200 käyntiä · 9,5%
-
5
Om pom marisol familia
100 käyntiä · 4,8%
-
6
Dinner date
100 käyntiä · 4,8%
-
7
The generals
100 käyntiä · 4,8%
-
8
John wayne
100 käyntiä · 4,8%
-
9
French curve
100 käyntiä · 4,8%
-
10
Shoe and Hand
100 käyntiä · 4,8%
Mikä on Marisol Escobar-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 500 | 900 |
| Elo 2026 | 200 | 400 |
| Syy 2026 | 200 | 100 |
Mikä on Marisol Escobar -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Marisol Escobar -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 6,9% | 9,5% |
| Pehmeä varjo | 3,5% | 4,8% |
| Pehmeä valoisuus | 10,3% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 13,8% | 28,6% |
| Valoisa | 65,5% | 57,1% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 58,6% | 38,1% |
| Hienovaraiset värit | 34,5% | 57,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 3,5% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,5% | 4,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 55,6% | 79,0% |
| Pastellisävyt | 22,2% | 5,3% |
| Monokromaattinen | 14,8% | 10,5% |
| Tumma | 3,7% | 5,3% |
| Maanläheinen | 3,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 55,2% | 42,9% |
| Tasapainoinen | 37,9% | 52,4% |
| Voimakas | 6,9% | 4,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 41,4% | 19,1% |
| Pehmeä | 13,8% | 14,3% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 10,3% | 4,8% |
| Lausunto | 34,5% | 61,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 13,8% | 4,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,3% | 4,8% |
| Tasapainoinen harmonia | 3,5% | 14,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 41,4% | 61,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 31,0% | 14,3% |
Miten Marisol Escobar -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Om pom marisol familia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kalimpong | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lbj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pnom penh, two | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Sidney Janis Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Paris review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Mamayyo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The generals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Marisol Escobar lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 100,0% |
Mikä on Marisol Escobar päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 500 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 300 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 100 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Marisol Escobar: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Marisol Escobarin useimmin katsottu teos?
- Women and Dog: 500 vierailua, 24% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Marisol Escobar lukijakunta?
- 2 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (900 artistin sivu, 1 500 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Marisol Escobar -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Lausunto (Kontrasti): 62% vierailuista vastaa 34% osuutta luettelosta.