Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Mark Gertler sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Mark Gertler: tilastot lyhyesti
Portrait of Marjorie Gertler on Mark Gertlerin katsotuin teos: 800 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 25% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Near Swanage, Dorset ja The Dutch Doll. Yhteensä katselukertoja: 4 000 (1 100 artistin sivu, 2 900 teosta). Nousu 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (3 000 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (82%) ja puhelimet (18%) Havainto mieltymyksestä: Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia), 66% käynneistä 38% luettelosta.
Mark Gertler -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Mark Gertler:n katsotuin teos.
-
1
Portrait of Marjorie Gertler
800 käyntiä · 25,0%
-
2
Near Swanage, Dorset
300 käyntiä · 9,4%
-
3
The Dutch Doll
200 käyntiä · 6,2%
-
4
Still Life With A Bottle Of Benedictine
100 käyntiä · 3,1%
-
5
Still Life, Vase With Flowers
100 käyntiä · 3,1%
-
6
The Pond At Garsington
100 käyntiä · 3,1%
-
7
The Mantilla
100 käyntiä · 3,1%
-
8
Portrait Of Dorothy Morland
100 käyntiä · 3,1%
-
9
Seashells
100 käyntiä · 3,1%
-
10
Musical Bather
100 käyntiä · 3,1%
Mikä on Mark Gertler-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 500 | 2 500 |
| Elo 2026 | 200 | 100 |
| Syy 2026 | 400 | 200 |
Mikä on Mark Gertler -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Mark Gertler -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 28,0% | 25,0% |
| Pehmeä varjo | 36,0% | 56,2% |
| Pehmeä valoisuus | 18,0% | 12,5% |
| Kirkas tasapaino | 12,0% | 3,1% |
| Valoisa | 6,0% | 3,1% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 10,0% | 9,4% |
| Hienovaraiset värit | 36,0% | 28,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 32,0% | 28,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 20,0% | 34,4% |
| Voimakas väri | 2,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 41,9% | 41,7% |
| Tumma | 30,2% | 50,0% |
| Neutraalit sävyt | 23,3% | 4,2% |
| Pastellisävyt | 4,7% | 4,2% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 20,0% | 21,9% |
| Tasapainoinen | 52,0% | 43,8% |
| Voimakas | 28,0% | 34,4% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,0% | 15,6% |
| Pehmeä | 38,0% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 9,4% |
| Voimakas | 16,0% | 3,1% |
| Lausunto | 14,0% | 21,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 24,0% | 15,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 9,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 4,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,0% | 65,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 24,0% | 9,4% |
Miten Mark Gertler -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Marjorie Gertler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Rabbi and Rabbitzin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers In A Jug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The apple woman and her hus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valentine Dobrée | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pond At Garsington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Apples In A Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bokhara Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pool At Garsington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life (winter Cherries) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Käytetäänkö Mark Gertler puhelimilla vai tietokoneilla?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 300 | 82,5% |
| puhelimet | 700 | 17,5% |
Mikä on Mark Gertler lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 300 | 60,0% |
| saksa | 100 | 20,0% |
| venäjä | 100 | 20,0% |
Mikä on Mark Gertler päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 300 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 300 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 200 |
| pe 9 Lok | 100 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Mark Gertler: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Mark Gertlerin useimmin katsottu teos?
- Portrait of Marjorie Gertler: 800 vierailua, 25% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Mark Gertler lukijakunta?
- 4 000 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (1 100 artistin sivu, 2 900 teosta).
Konsultoidaanko Mark Gertler useammin puhelimella vai tietokoneella?
- Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (82%) ja puhelimet (18%); kärjessä on tietokoneet osuudella 82%.
Suosivatko lukijat tiettyä Mark Gertler -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 66% vierailuista vastaa 38% osuutta luettelosta.