Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Max Slevogt sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Max Slevogt: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Max Slevogt on katsottu eniten: Harness Racing, jolla on ollut 300 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 11% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Garden in Neu-Cladow ja The Garden at Neukastel with the LIbrary. Taiteilijan sivu avattiin 700 kertaa ja teosten sivut 2 600 kertaa, yhteensä 3 300 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 67%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 2 700. Lukijat tarkastelevat tietoja tietokoneet (91%), tabletit (6%) ja puhelimet (3%) laitteilla. Lukijat valitsevat Voimakas (Värin voimakkuus) 63% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 48% osa koko luettelosta.
Max Slevogt: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Max Slevogt teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Harness Racing, 1907
300 käyntiä · 11,1%
-
2
Garden in Neu-Cladow, 1912
200 käyntiä · 7,4%
-
3
The Garden at Neukastel with the LIbrary, 1930
200 käyntiä · 7,4%
-
4
Sailing into Syracuse Harbor, 1914
100 käyntiä · 3,7%
-
5
Palatinate Landscape, 1923
100 käyntiä · 3,7%
-
6
Spring in the Palatinate, 1910
100 käyntiä · 3,7%
-
7
The Country House in Godramstein (West Side), 1911
100 käyntiä · 3,7%
-
8
Sailboats on the Alster River in the Evening, 1905
100 käyntiä · 3,7%
-
9
Palatinate Landscape - View of the Madenburg, 1924
100 käyntiä · 3,7%
-
10
Grape Harvest at Neukastel, 1916
100 käyntiä · 3,7%
Milloin Max Slevogt -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 700 | 2 000 |
| Elo 2026 | 0 | 300 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Milloin Max Slevogt -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Max Slevogt teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 71,4% | 81,8% |
| Rauhallinen | 21,4% | 9,1% |
| Nostalginen | 7,1% | 9,1% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,3% | 3,7% |
| Pehmeä varjo | 22,7% | 14,8% |
| Pehmeä valoisuus | 36,4% | 40,7% |
| Kirkas tasapaino | 31,8% | 40,7% |
| Valoisa | 6,8% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 9,1% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 22,7% | 18,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 45,5% | 51,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 22,7% | 29,6% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 46,9% | 47,6% |
| Maanläheinen | 31,2% | 28,6% |
| Pastellisävyt | 12,5% | 14,3% |
| Tumma | 6,2% | 4,8% |
| Luonnonläheinen | 3,1% | 4,8% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 6,8% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 45,5% | 37,0% |
| Voimakas | 47,7% | 63,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,5% | 3,7% |
| Pehmeä | 13,6% | 3,7% |
| Tasapainoinen | 20,4% | 29,6% |
| Voimakas | 13,6% | 22,2% |
| Lausunto | 47,7% | 40,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 20,4% | 14,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 9,1% | 7,4% |
| Tasapainoinen harmonia | 11,4% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 63,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 9,1% | 14,8% |
Mitkä ovat Max Slevogt teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grape Harvest at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cherry Harvest, View from H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baijerin maisema | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing into Syracuse Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Palatinate Landscape - View… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden at Neukastel wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Woodland Hawthorn with Smal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grape Arbor at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Park Landscape in the Palat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Country House in Godramstei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Miten Max Slevogt -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 000 | 90,9% |
| tabletit | 200 | 6,1% |
| puhelimet | 100 | 3,0% |
Millä kielillä Max Slevogt on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Max Slevogt, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 200 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 100 |
Tietoa Max Slevogt -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Max Slevogt -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Harness Racing 300 vierailulla ja 11% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Max Slevogt lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 3 300 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 700 taiteilijan sivulla, 2 600 teoksissa.
Mitä laitteita Max Slevogt -taiteilijan lukijat käyttävät?
- He käyttävät laitteita tietokoneet (91%), tabletit (6%) ja puhelimet (3%); tietokoneet muodostaa 91% yhteyksistä.
Mitkä Max Slevogt teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Voimakas (Värin voimakkuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 63% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 48% luettelosta.