Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Mikuláš Galanda sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Mikuláš Galanda: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Mikuláš Galanda on katsottu eniten: Pastorale, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 18% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Pink Clown. Head of the Little Clown ja Lumberjacks. Taiteilijan sivu avattiin 600 kertaa ja teosten sivut 700 kertaa, yhteensä 1 300 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 konsultointien määrä kasvoi 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 1 000. Lukijat valitsevat Neutraalit sävyt (Väripaletti) 71% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 41% osa koko luettelosta.
Mikuláš Galanda: 9 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Mikuláš Galanda teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Pastorale
200 käyntiä · 18,2%
-
2
Pink Clown. Head of the Little Clown
200 käyntiä · 18,2%
-
3
Lumberjacks
100 käyntiä · 9,1%
-
4
Mother with her Child at a Poppy Head
100 käyntiä · 9,1%
-
5
Act
100 käyntiä · 9,1%
-
6
Roses in the Pitcher
100 käyntiä · 9,1%
-
7
Metaphysical Still Life
100 käyntiä · 9,1%
-
8
Painter
100 käyntiä · 9,1%
-
9
Mother With a Scarf And the Baby
100 käyntiä · 9,1%
Milloin Mikuláš Galanda -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 200 | 0 |
Milloin Mikuláš Galanda -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Mikuláš Galanda teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 50,0% | 50,0% |
| Leikkisä | 25,0% | 50,0% |
| Nostalginen | 25,0% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 50,0% | 50,0% |
| Leikkisä | 25,0% | 50,0% |
| Melankolinen | 25,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 6,4% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 19,1% | 9,1% |
| Pehmeä valoisuus | 25,5% | 54,5% |
| Kirkas tasapaino | 19,1% | 18,2% |
| Valoisa | 29,8% | 18,2% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 40,4% | 27,3% |
| Hienovaraiset värit | 34,0% | 36,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 19,1% | 36,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,4% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 41,0% | 71,4% |
| Maanläheinen | 30,8% | 0,0% |
| Monokromaattinen | 23,1% | 28,6% |
| Tumma | 5,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 14,9% | 9,1% |
| Tasapainoinen | 68,1% | 72,7% |
| Voimakas | 17,0% | 18,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 53,2% | 54,5% |
| Pehmeä | 25,5% | 36,4% |
| Tasapainoinen | 14,9% | 9,1% |
| Voimakas | 4,3% | 0,0% |
| Lausunto | 2,1% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 19,1% | 27,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,5% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 27,7% | 27,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 36,2% | 45,5% |
Mitkä ovat Mikuláš Galanda teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lumberjacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Magician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bandits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother with her Child on th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bandits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awakening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Mikuláš Galanda on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 66,7% |
| italia | 100 | 33,3% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Mikuláš Galanda, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 200 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Mikuláš Galanda -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Mikuláš Galanda -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Pastorale 200 vierailulla ja 18% kyselyosuudella. Yläpuolella on 9 sijoitusta.
Kuinka suuri on Mikuláš Galanda lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 1 300 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 600 taiteilijan sivulla, 700 teoksissa.
Mitkä Mikuláš Galanda teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Neutraalit sävyt (Väripaletti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 71% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 41% luettelosta.