Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Morris Kantor sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Morris Kantor: tilastot lyhyesti
Baseball at Night on Morris Kantorin katsotuin teos: 500 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 29% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Synthetic Arrangement ja (Untitled Standing Nude). Yhteensä katselukertoja: 1 600 (500 artistin sivu, 1 100 teosta). Lasku 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 200 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Voimakas (Kontrasti), 29% käynneistä 5% luettelosta.
Morris Kantor -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Morris Kantor:n katsotuin teos.
-
1
Baseball at Night, 1934
500 käyntiä · 29,4%
-
2
Synthetic Arrangement, 1922
200 käyntiä · 11,8%
-
3
(Untitled Standing Nude), 1930
200 käyntiä · 11,8%
-
4
(Untitled Seated Nude with Three Ribs), 1919
200 käyntiä · 11,8%
-
5
Reclining Nude, 1927
100 käyntiä · 5,9%
-
6
Captain's House, 1929
100 käyntiä · 5,9%
-
7
Tranquility, 1949
100 käyntiä · 5,9%
-
8
Untitled, from the series Monhegan, 1944
100 käyntiä · 5,9%
-
9
(Untitled Standing Female, Side View, with Knobby Knees), 1919
100 käyntiä · 5,9%
-
10
(Untitled Seated Nude with Prominent Bones), 1918
100 käyntiä · 5,9%
Mikä on Morris Kantor-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 100 |
| Hei 2026 | 300 | 900 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Mikä on Morris Kantor -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Morris Kantor -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 7,9% | 5,9% |
| Pehmeä varjo | 28,9% | 41,2% |
| Pehmeä valoisuus | 15,8% | 5,9% |
| Kirkas tasapaino | 10,5% | 5,9% |
| Valoisa | 36,8% | 41,2% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 39,5% | 23,5% |
| Hienovaraiset värit | 26,3% | 29,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 13,2% | 11,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 18,4% | 35,3% |
| Voimakas väri | 2,6% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 40,0% | 29,4% |
| Maanläheinen | 25,7% | 23,5% |
| Tumma | 20,0% | 29,4% |
| Neutraalit sävyt | 11,4% | 11,8% |
| Metallinhohto | 2,9% | 5,9% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 18,4% | 17,6% |
| Tasapainoinen | 55,3% | 47,1% |
| Voimakas | 26,3% | 35,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 47,4% | 41,2% |
| Pehmeä | 10,5% | 5,9% |
| Tasapainoinen | 7,9% | 0,0% |
| Voimakas | 5,3% | 29,4% |
| Lausunto | 28,9% | 23,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 15,8% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,5% | 17,6% |
| Tasapainoinen harmonia | 5,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,3% | 47,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 42,1% | 35,3% |
Miten Morris Kantor -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baseball at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Synthetic Arrangement | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tension | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paradigmatic Formation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pink Facade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Dogwood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Morris Kantor lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Morris Kantor päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Morris Kantor: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Morris Kantorin useimmin katsottu teos?
- Baseball at Night: 500 vierailua, 29% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Morris Kantor lukijakunta?
- 1 600 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (500 artistin sivu, 1 100 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Morris Kantor -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Voimakas (Kontrasti): 29% vierailuista vastaa 5% osuutta luettelosta.