Odilon Redon käyntitilastot

1840 – 1916

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Odilon Redon sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Odilon Redon: tilastot lyhyesti

The Cyclops on Odilon Redonin katsotuin teos: 1 700 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 2% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Yellow Tree ja White Vase with Flowers. Yhteensä katselukertoja: 72 500 (5 600 artistin sivu, 66 900 teosta). Lasku 10% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (55 500 käyntiä). Kielet: ukraina (25%), espanja (12%) ja englanti (10%). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (88%), puhelimet (10%) ja tabletit (1%) Havainto mieltymyksestä: Seesteinen (Tunteen sävy), 10% käynneistä 0% luettelosta.

Odilon Redon -teokset katselujen perusteella (top 10)

Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Odilon Redon:n katsotuin teos.

  1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1 700 käyntiä · 2,3%
  2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1 100 käyntiä · 1,5%
  3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1 100 käyntiä · 1,5%
  4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 käyntiä · 1,2%
  5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 käyntiä · 1,1%
  6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 käyntiä · 1,1%
  7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 käyntiä · 1,1%
  8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 käyntiä · 0,9%
  9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 käyntiä · 0,9%
  10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 käyntiä · 0,9%

Mikä on Odilon Redon-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261001 500
Hei 20261 30054 200
Elo 20261 1007 000
Syy 20263 1004 200

Mikä on Odilon Redon -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Odilon Redon -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
The Death of Ophelia000000000100100100
Beatrice0000000001000100
Woman in Red0000000007000100
Roger and Angelica0000000001001000
The cyclops00000000010000
Portrait of Paul Gauguin000000000000
Ikkuna0000000002001000
The Cyclops000000000400600100
Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

Käytetäänkö Odilon Redon puhelimilla vai tietokoneilla?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taustalla olevat tiedot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet64 00088,3%
puhelimet7 50010,3%
tabletit1 0001,4%

Mikä on Odilon Redon lukijoiden kielellinen jakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KieliKäynnitJaa
ukraina1 20025,0%
espanja60012,5%
englanti50010,4%
bulgaria3006,2%
saksa3006,2%
italia3006,2%
venäjä3006,2%
tšekki2004,2%
suomi2004,2%
hollanti2004,2%

Mikä on Odilon Redon päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat tiedot
PäiväKäynnit
ke 23 Syy600
to 24 Syy500
pe 25 Syy400
la 26 Syy500
su 27 Syy300
ma 28 Syy1 000
ti 29 Syy900
ke 30 Syy500
to 1 Lok3 100
pe 2 Lok2 300
la 3 Lok600
su 4 Lok300
ma 5 Lok800
ti 6 Lok1 300
ke 7 Lok1 200
to 8 Lok600
pe 9 Lok1 500
la 10 Lok700
su 11 Lok300
ma 12 Lok1 100
ti 13 Lok900
ke 14 Lok (ennuste)900
to 15 Lok (ennuste)1 600
pe 16 Lok (ennuste)1 600
la 17 Lok (ennuste)700
su 18 Lok (ennuste)300
ma 19 Lok (ennuste)1 100
ti 20 Lok (ennuste)1 100
ke 21 Lok (ennuste)900
to 22 Lok (ennuste)1 700
pe 23 Lok (ennuste)1 700
la 24 Lok (ennuste)700
su 25 Lok (ennuste)400
ma 26 Lok (ennuste)1 200
ti 27 Lok (ennuste)1 300
ke 28 Lok (ennuste)1 000
to 29 Lok (ennuste)1 900
pe 30 Lok (ennuste)1 900
la 31 Lok (ennuste)800
su 1 Mar (ennuste)400
ma 2 Mar (ennuste)1 300
ti 3 Mar (ennuste)1 400

Odilon Redon: usein kysytyt kysymykset

Mikä on Odilon Redonin useimmin katsottu teos?

The Cyclops: 1 700 vierailua, 2% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.

Mikä on Odilon Redon lukijakunta?

72 500 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (5 600 artistin sivu, 66 900 teosta).

Konsultoidaanko Odilon Redon useammin puhelimella vai tietokoneella?

Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (88%), puhelimet (10%) ja tabletit (1%); kärjessä on tietokoneet osuudella 88%.

Millä kielillä Odilon Redon on konsultoitu?

ukraina (25%), espanja (12%) ja englanti (10%); kärkinä ukraina 25% osuudella.

Suosivatko lukijat tiettyä Odilon Redon -teosten kategoriaa?

Kyllä, Seesteinen (Tunteen sävy): 10% vierailuista vastaa 0% osuutta luettelosta.