Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Patrick Allan Fraser sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Patrick Allan Fraser: tilastot lyhyesti
A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street) on Patrick Allan Fraserin katsotuin teos: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 17% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Monk Architects ja The Artist, His Mother in Law and Wife (triptych, left panel). Yhteensä katselukertoja: 1 600 (600 artistin sivu, 1 000 teosta). Lasku 100% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 500 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Lausunto (Kontrasti), 33% käynneistä 10% luettelosta.
Patrick Allan Fraser -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Patrick Allan Fraser:n katsotuin teos.
-
1
A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street)
200 käyntiä · 16,7%
-
2
Monk Architects
200 käyntiä · 16,7%
-
3
The Artist, His Mother in Law and Wife (triptych, left panel), 1857
100 käyntiä · 8,3%
-
4
Arbroath Fisherman
100 käyntiä · 8,3%
-
5
A Cell in Arbroath Gaol
100 käyntiä · 8,3%
-
6
Unidentified Interior
100 käyntiä · 8,3%
-
7
Cottage Interior
100 käyntiä · 8,3%
-
8
The Entombment (copy after Titian)
100 käyntiä · 8,3%
-
9
At Spindle Rock, Auchmithie, Forfarshire
100 käyntiä · 8,3%
-
10
Fisherwoman Returning from Market
100 käyntiä · 8,3%
Mikä on Patrick Allan Fraser-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 600 | 900 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Mikä on Patrick Allan Fraser -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Patrick Allan Fraser -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 72,0% | 58,3% |
| Pehmeä varjo | 18,0% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 10,0% | 25,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 48,0% | 41,7% |
| Hienovaraiset värit | 32,0% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 16,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 8,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 97,4% | 88,9% |
| Tumma | 0,0% | 11,1% |
| Monokromaattinen | 2,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 72,0% | 75,0% |
| Tasapainoinen | 24,0% | 8,3% |
| Voimakas | 4,0% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 32,0% | 25,0% |
| Pehmeä | 36,0% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 8,0% | 0,0% |
| Voimakas | 14,0% | 16,7% |
| Lausunto | 10,0% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,0% | 8,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 8,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,0% | 25,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 40,0% | 58,3% |
Miten Patrick Allan Fraser -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Cell in Arbroath Gaol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Self Portrait (copy after R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Maule (1771–1852),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cat and Partridges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist, His Mother in L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Mary's Churc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Patrick Allan Fraser lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Patrick Allan Fraser päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 100 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 100 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 200 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 200 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Patrick Allan Fraser: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Patrick Allan Fraserin useimmin katsottu teos?
- A Scene from 'The Antiquary' (Arbroath High Street): 200 vierailua, 17% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Patrick Allan Fraser lukijakunta?
- 1 600 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (600 artistin sivu, 1 000 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Patrick Allan Fraser -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Lausunto (Kontrasti): 33% vierailuista vastaa 10% osuutta luettelosta.