Paul Delvaux Lukijamäärät ja konsultointitilastot

1897 – 1994

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Delvaux sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Paul Delvaux: lukijatietoja

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Paul Delvaux -teoksen nimi oli A SirenIn Full Moonlight: 4 800 katselukertaa, mikä vastaa 13% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat Unohdettu Venus ja Yöjuna. Paul Delvaux-sivuja on katsottu 29 100 kertaa: 6 300 artistin omalla sivulla ja 22 800 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatiot vähentyivät 12% välillä Elo 2026–Syy 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 17 000. Kirjaukset on luettu ranska (49%), hollanti (12%) ja englanti (10%) kielellä. Lukijakunta sijaitsee pääasiassa Belgia (84%), Etelä-Korea (6%) ja Brasilia (3%). Konsultaatio suoritetaan tietokoneet (76%), puhelimet (21%) ja tabletit (4%) -laitteilla. Lukijat tutkivat Eteerinen (Tunnelma) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 45% käynneistä suhteessa 18% teoksista.

Paul Delvaux -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Paul Delvaux teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4 800 käyntiä · 12,9%
  2. Unohdettu Venus 2 Unohdettu Venus, 1944 3 200 käyntiä · 8,6%
  3. Yöjuna 3 Yöjuna, 1947 2 500 käyntiä · 6,7%
  4. Nukkiva Venusta 4 Nukkiva Venusta, 1943 1 600 käyntiä · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 käyntiä · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 käyntiä · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 käyntiä · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 käyntiä · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 käyntiä · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 käyntiä · 1,6%

Kuinka monta kertaa Paul Delvaux -tietoja katsotaan kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100700
Hei 20261 80015 200
Elo 20266005 400
Syy 20263 8001 500

Kuinka usein Paul Delvaux -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitä Paul Delvaux -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Unohdettu Venus0000000001 40000
Yöjuna0000000009004000
Nukkiva Venusta0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Millä laitteilla Paul Delvaux on katsottu?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet22 00075,6%
puhelimet6 00020,6%
tabletit1 1003,8%

Millä kielillä Paul Delvaux on konsultoituna?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
ranska2 90049,2%
hollanti70011,9%
englanti60010,2%
korea4006,8%
ruotsi4006,8%
espanja3005,1%
italia2003,4%
tšekki1001,7%
saksa1001,7%
portugali1001,7%

Kuinka monta Paul Delvaux -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
to 24 Syy300
pe 25 Syy300
la 26 Syy700
su 27 Syy1 600
ma 28 Syy1 500
ti 29 Syy700
ke 30 Syy900
to 1 Lok100
pe 2 Lok500
la 3 Lok300
su 4 Lok900
ma 5 Lok400
ti 6 Lok100
ke 7 Lok300
to 8 Lok400
pe 9 Lok400
la 10 Lok700
su 11 Lok1 100
ma 12 Lok700
ti 13 Lok3 900
ke 14 Lok1 200
to 15 Lok (ennuste)400
pe 16 Lok (ennuste)700
la 17 Lok (ennuste)900
su 18 Lok (ennuste)2 000
ma 19 Lok (ennuste)1 400
ti 20 Lok (ennuste)2 600
ke 21 Lok (ennuste)1 300
to 22 Lok (ennuste)500
pe 23 Lok (ennuste)700
la 24 Lok (ennuste)1 000
su 25 Lok (ennuste)2 200
ma 26 Lok (ennuste)1 600
ti 27 Lok (ennuste)2 800
ke 28 Lok (ennuste)1 500
to 29 Lok (ennuste)500
pe 30 Lok (ennuste)800
la 31 Lok (ennuste)1 100
su 1 Mar (ennuste)2 300
ma 2 Mar (ennuste)1 700
ti 3 Mar (ennuste)3 000
ke 4 Mar (ennuste)1 600

Kysymyksiä Paul Delvaux -taiteilijan lukijakunnasta

Mitä Paul Delvaux -teoksia katsotaan eniten?

A SirenIn Full Moonlight, jolla on 4 800 vierailua (13% kaikista Paul Delvaux -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.

Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Paul Delvaux palveluksessa?

29 100 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 6 300 taiteilijan sivulla ja 22 800 teosten sivuilla.

Millä laitteilla Paul Delvaux on esillä?

Paul Delvaux-taiteilijaa on katsottu tietokoneet (76%), puhelimet (21%) ja tabletit (4%) laitteella; tietokoneet muodostaa 76% katseluista.

Millä kielillä Paul Delvaux on konsultoituna?

Kielellä ranska (49%), hollanti (12%) ja englanti (10%). Eniten käytetty kieli on ranska osuudella 49%.

Minkä tyyppisistä Paul Delvaux teoksista lukijat pitävät eniten?

Eteerinen (Tunnelma): 45% käynneistä, kun taas 18% luettelosta.