Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Falconer Poole sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Paul Falconer Poole: tilastot lyhyesti
Peasants On A Moor on Paul Falconer Poolein katsotuin teos: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 10% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Portrait Of A Man ja An Italian Family. Yhteensä katselukertoja: 2 100 (500 artistin sivu, 1 600 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (1 300 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Tasapainoinen (Värin voimakkuus), 75% käynneistä 62% luettelosta.
Paul Falconer Poole -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Paul Falconer Poole:n katsotuin teos.
-
1
Peasants On A Moor
200 käyntiä · 10,0%
-
2
Portrait Of A Man
100 käyntiä · 5,0%
-
3
An Italian Family
100 käyntiä · 5,0%
-
4
Summer
100 käyntiä · 5,0%
-
5
Arlète, A Peasant Girl Of Falaise In Normandy, First Discovered By Duke Robert Le Diable
100 käyntiä · 5,0%
-
6
The Girl At The Well
100 käyntiä · 5,0%
-
7
Gypsy Children
100 käyntiä · 5,0%
-
8
The Wood Gatherer
100 käyntiä · 5,0%
-
9
The Beleaguered City
100 käyntiä · 5,0%
-
10
The Destruction Of Pompeii
100 käyntiä · 5,0%
Mikä on Paul Falconer Poole-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 300 |
| Hei 2026 | 300 | 1 000 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
Mikä on Paul Falconer Poole -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Paul Falconer Poole -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 22,0% | 30,0% |
| Pehmeä varjo | 36,0% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 36,0% | 40,0% |
| Kirkas tasapaino | 6,0% | 5,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,0% | 10,0% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 35,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 44,0% | 40,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 12,0% | 15,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 76,7% | 76,5% |
| Tumma | 11,6% | 11,8% |
| Neutraalit sävyt | 11,6% | 11,8% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,0% | 15,0% |
| Tasapainoinen | 62,0% | 75,0% |
| Voimakas | 16,0% | 10,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 5,0% |
| Pehmeä | 18,0% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 15,0% |
| Voimakas | 16,0% | 20,0% |
| Lausunto | 44,0% | 35,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 8,0% | 5,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,0% | 5,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 48,0% | 55,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 28,0% | 35,0% |
Miten Paul Falconer Poole -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Succouring The Wounded | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lover's Tryst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death Of Cordelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch For 'the Death Of Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch Of A Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Paul Falconer Poole lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Paul Falconer Poole päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Paul Falconer Poole: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Paul Falconer Poolein useimmin katsottu teos?
- Peasants On A Moor: 200 vierailua, 10% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Paul Falconer Poole lukijakunta?
- 2 100 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (500 artistin sivu, 1 600 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Paul Falconer Poole -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 75% vierailuista vastaa 62% osuutta luettelosta.