Paul Peel Lukijamäärät ja konsultointitilastot

1860 – 1892

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Peel sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Paul Peel: lukijatietoja

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Paul Peel -teoksen nimi oli After bath: 800 katselukertaa, mikä vastaa 29% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat Before the bath ja Mother Love. Paul Peel-sivuja on katsottu 3 900 kertaa: 1 300 artistin omalla sivulla ja 2 600 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatiot vähentyivät 44% välillä Elo 2026–Syy 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 2 400. Konsultaatio suoritetaan tietokoneet (72%) ja puhelimet (28%) -laitteilla. Lukijat tutkivat Tasapainoinen (Kontrasti) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 32% käynneistä suhteessa 8% teoksista.

Paul Peel -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Paul Peel teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.

  1. After bath 1 After bath 800 käyntiä · 28,6%
  2. Before the bath 2 Before the bath 500 käyntiä · 17,9%
  3. Mother Love 3 Mother Love 200 käyntiä · 7,1%
  4. Japanese Dolls and Fan 4 Japanese Dolls and Fan 200 käyntiä · 7,1%
  5. The Modest Model 5 The Modest Model 200 käyntiä · 7,1%
  6. The Discovery of Moses 6 The Discovery of Moses 200 käyntiä · 7,1%
  7. Feeding birds in the park 7 Feeding birds in the park, 1889 200 käyntiä · 7,1%
  8. The Young Gleaner 8 The Young Gleaner, 1888 100 käyntiä · 3,6%
  9. The Young Biologist 9 The Young Biologist 100 käyntiä · 3,6%
  10. Bedtime 10 Bedtime 100 käyntiä · 3,6%

Kuinka monta kertaa Paul Peel -tietoja katsotaan kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261000
Hei 20267001 700
Elo 2026300600
Syy 2026200300

Kuinka usein Paul Peel -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitä Paul Peel -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Mother Love0000000001001000
Feeding birds in the park00000000001000
Before the bath000000000200200100
The Modest Model0000000001000100
Japanese Dolls and Fan00000000020000
The Discovery of Moses0000000001001000
A Venetian Bather000000000000
rest00000000010000
The Painter00000000000100
After bath0000000007001000

Millä laitteilla Paul Peel on katsottu?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet2 80071,8%
puhelimet1 10028,2%

Millä kielillä Paul Peel on konsultoituna?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
arabia10050,0%
Norwegian10050,0%

Kuinka monta Paul Peel -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ke 23 Syy100
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok300
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok300
ti 13 Lok200
ke 14 Lok (ennuste)100
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)200
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)200
ti 20 Lok (ennuste)100
ke 21 Lok (ennuste)100
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)300
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)300
ti 27 Lok (ennuste)200
ke 28 Lok (ennuste)100
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)300
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)300
ti 3 Mar (ennuste)200

Kysymyksiä Paul Peel -taiteilijan lukijakunnasta

Mitä Paul Peel -teoksia katsotaan eniten?

After bath, jolla on 800 vierailua (29% kaikista Paul Peel -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.

Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Paul Peel palveluksessa?

3 900 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 300 taiteilijan sivulla ja 2 600 teosten sivuilla.

Millä laitteilla Paul Peel on esillä?

Paul Peel-taiteilijaa on katsottu tietokoneet (72%) ja puhelimet (28%) laitteella; tietokoneet muodostaa 72% katseluista.

Minkä tyyppisistä Paul Peel teoksista lukijat pitävät eniten?

Tasapainoinen (Kontrasti): 32% käynneistä, kun taas 8% luettelosta.