Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Pierre-Eugène Montézin sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Pierre-Eugène Montézin: lukijatietoja
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Pierre-Eugène Montézin -teoksen nimi oli Village under the Rain: 100 katselukertaa, mikä vastaa 10% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat Hay mowing ja The road. Pierre-Eugène Montézin-sivuja on katsottu 1 200 kertaa: 300 artistin omalla sivulla ja 900 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatiot vähentyivät 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 900. Lukijat tutkivat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 60% käynneistä suhteessa 32% teoksista.
Pierre-Eugène Montézin -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
Pierre-Eugène Montézin teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.
-
1
Village under the Rain
100 käyntiä · 10,0%
-
2
Hay mowing
100 käyntiä · 10,0%
-
3
The road
100 käyntiä · 10,0%
-
4
Bridge upon the River, Sainte-Gemme-Moronval
100 käyntiä · 10,0%
-
5
Hay mowing
100 käyntiä · 10,0%
-
6
The Harvest at By
100 käyntiä · 10,0%
-
7
Young women knitting
100 käyntiä · 10,0%
-
8
The gear
100 käyntiä · 10,0%
-
9
View on the Etang
100 käyntiä · 10,0%
-
10
The rabbits
100 käyntiä · 10,0%
Kuinka monta kertaa Pierre-Eugène Montézin -tietoja katsotaan kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 200 | 700 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Pierre-Eugène Montézin -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä Pierre-Eugène Montézin teoksia lukijat tutkivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 20,0% | 10,0% |
| Pehmeä valoisuus | 64,0% | 70,0% |
| Kirkas tasapaino | 16,0% | 20,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 14,0% | 10,0% |
| Hienovaraiset värit | 32,0% | 60,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 52,0% | 30,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 71,4% | 80,0% |
| Maanläheinen | 19,1% | 20,0% |
| Tumma | 4,8% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 4,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 10,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 82,0% | 80,0% |
| Voimakas | 8,0% | 20,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 38,0% | 40,0% |
| Tasapainoinen | 24,0% | 20,0% |
| Voimakas | 22,0% | 40,0% |
| Lausunto | 10,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 10,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 48,0% | 70,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,0% | 20,0% |
Mitä Pierre-Eugène Montézin -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harvest at By | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay mowing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-Mowing at the Bank of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quai in Saint-Mammes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow Effect | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard in bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron at Grenouilles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Pierre-Eugène Montézin on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta Pierre-Eugène Montézin -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä Pierre-Eugène Montézin -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Pierre-Eugène Montézin -teoksia katsotaan eniten?
- Village under the Rain, jolla on 100 vierailua (10% kaikista Pierre-Eugène Montézin -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Pierre-Eugène Montézin palveluksessa?
- 1 200 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 900 teosten sivuilla.
Minkä tyyppisistä Pierre-Eugène Montézin teoksista lukijat pitävät eniten?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 60% käynneistä, kun taas 32% luettelosta.