Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Puru (Pu Xinyu) sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Puru (Pu Xinyu): lukijatietoja
Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Puru (Pu Xinyu) -teoksen nimi oli PEAR FLOWER AND BIRD: 200 katselukertaa, mikä vastaa 4% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat AUTUMN COUNTRYSIDE ja Kneeling by the River. Puru (Pu Xinyu)-sivuja on katsottu 4 800 kertaa: 1 200 artistin omalla sivulla ja 3 600 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatioiden määrä kasvoi 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 3 800. Konsultaatio suoritetaan tietokoneet (81%), puhelimet (17%) ja tabletit (2%) -laitteilla. Lukijat tutkivat Neutraalit sävyt (Väripaletti) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 57% käynneistä suhteessa 50% teoksista.
Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
Puru (Pu Xinyu) teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 käyntiä · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 käyntiä · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 käyntiä · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 käyntiä · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 käyntiä · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 käyntiä · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 käyntiä · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 käyntiä · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 käyntiä · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 käyntiä · 2,1%
Kuinka monta kertaa Puru (Pu Xinyu) -tietoja katsotaan kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tietotaulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 600 | 3 200 |
| Elo 2026 | 200 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
| Lok 2026 | 300 | 100 |
Kuinka usein Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä Puru (Pu Xinyu) teoksia lukijat tutkivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tietotaulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 4,3% |
| Kirkas tasapaino | 16,0% | 19,1% |
| Valoisa | 84,0% | 76,6% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 68,0% | 66,0% |
| Hienovaraiset värit | 22,0% | 23,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 10,0% | 8,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 2,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 50,0% | 57,5% |
| Pastellisävyt | 42,0% | 34,0% |
| Monokromaattinen | 8,0% | 6,4% |
| Maanläheinen | 0,0% | 2,1% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 20,0% | 23,4% |
| Tasapainoinen | 66,0% | 63,8% |
| Voimakas | 14,0% | 12,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 54,0% | 48,9% |
| Pehmeä | 30,0% | 29,8% |
| Tasapainoinen | 6,0% | 8,5% |
| Voimakas | 8,0% | 8,5% |
| Lausunto | 2,0% | 4,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 2,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 16,0% | 12,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 82,0% | 87,2% |
Mitä Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tietotaulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä laitteilla Puru (Pu Xinyu) on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Tietotaulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 900 | 81,2% |
| puhelimet | 800 | 16,7% |
| tabletit | 100 | 2,1% |
Millä kielillä Puru (Pu Xinyu) on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tietotaulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 100 | 33,3% |
| englanti | 100 | 33,3% |
| ranska | 100 | 33,3% |
Kuinka monta Puru (Pu Xinyu) -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tietotaulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 100 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 100 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 100 |
| ti 3 Mar | 400 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 100 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 400 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 500 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 100 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 500 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Puru (Pu Xinyu) -teoksia katsotaan eniten?
- PEAR FLOWER AND BIRD, jolla on 200 vierailua (4% kaikista Puru (Pu Xinyu) -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Puru (Pu Xinyu) palveluksessa?
- 4 800 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 200 taiteilijan sivulla ja 3 600 teosten sivuilla.
Millä laitteilla Puru (Pu Xinyu) on esillä?
- Puru (Pu Xinyu)-taiteilijaa on katsottu tietokoneet (81%), puhelimet (17%) ja tabletit (2%) laitteella; tietokoneet muodostaa 81% katseluista.
Minkä tyyppisistä Puru (Pu Xinyu) teoksista lukijat pitävät eniten?
- Neutraalit sävyt (Väripaletti): 57% käynneistä, kun taas 50% luettelosta.