Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Rafael De Penagos sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Rafael De Penagos: tilastot lyhyesti
Untitled (551) on Rafael De Penagosin katsotuin teos: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 6% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Untitled (168) ja Untitled (205). Yhteensä katselukertoja: 6 100 (1 000 artistin sivu, 5 100 teosta). Lasku 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (5 500 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (98%) ja puhelimet (2%) Havainto mieltymyksestä: Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys), 43% käynneistä 30% luettelosta.
Rafael De Penagos -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Rafael De Penagos:n katsotuin teos.
-
1
Untitled (551)
300 käyntiä · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 käyntiä · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 käyntiä · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 käyntiä · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 käyntiä · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 käyntiä · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 käyntiä · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 käyntiä · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 käyntiä · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 käyntiä · 1,9%
Mikä on Rafael De Penagos-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 400 |
| Hei 2026 | 900 | 4 600 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Mikä on Rafael De Penagos -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Rafael De Penagos -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 3,8% |
| Pehmeä varjo | 12,0% | 9,4% |
| Pehmeä valoisuus | 26,0% | 18,9% |
| Kirkas tasapaino | 42,0% | 41,5% |
| Valoisa | 20,0% | 26,4% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 18,0% | 24,5% |
| Hienovaraiset värit | 22,0% | 13,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,0% | 18,9% |
| Selkeä värikylläisyys | 30,0% | 43,4% |
| Voimakas väri | 4,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 51,1% | 40,0% |
| Maanläheinen | 24,4% | 20,0% |
| Tumma | 15,6% | 18,0% |
| Pastellisävyt | 6,7% | 10,0% |
| Auringonlasku | 0,0% | 6,0% |
| Metallinhohto | 2,2% | 2,0% |
| Luonnonläheinen | 0,0% | 4,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 10,0% | 11,3% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 41,5% |
| Voimakas | 40,0% | 47,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 8,0% | 1,9% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 14,0% | 13,2% |
| Lausunto | 78,0% | 84,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 18,0% | 17,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,0% | 18,9% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,0% | 24,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,0% | 20,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 18,0% | 18,9% |
Miten Rafael De Penagos -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Käytetäänkö Rafael De Penagos puhelimilla vai tietokoneilla?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 6 000 | 98,4% |
| puhelimet | 100 | 1,6% |
Mikä on Rafael De Penagos lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Rafael De Penagos päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 100 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 200 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Rafael De Penagos: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Rafael De Penagosin useimmin katsottu teos?
- Untitled (551): 300 vierailua, 6% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Rafael De Penagos lukijakunta?
- 6 100 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (1 000 artistin sivu, 5 100 teosta).
Konsultoidaanko Rafael De Penagos useammin puhelimella vai tietokoneella?
- Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (98%) ja puhelimet (2%); kärjessä on tietokoneet osuudella 98%.
Suosivatko lukijat tiettyä Rafael De Penagos -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys): 43% vierailuista vastaa 30% osuutta luettelosta.