Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Raoul De Longpre sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Raoul De Longpre: tilastot lyhyesti
Roses and Bumblebees on Raoul De Longprein katsotuin teos: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 12% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Lilacs ja A Spring Bouquet. Yhteensä katselukertoja: 2 100 (500 artistin sivu, 1 600 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (1 900 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys), 75% käynneistä 52% luettelosta.
Raoul De Longpre -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Raoul De Longpre:n katsotuin teos.
-
1
Roses and Bumblebees, 1908
200 käyntiä · 12,5%
-
2
Lilacs
200 käyntiä · 12,5%
-
3
A Spring Bouquet, 1894
100 käyntiä · 6,2%
-
4
Large Purple Clematis and White Daisies
100 käyntiä · 6,2%
-
5
Roses and Bumblebees, 1906
100 käyntiä · 6,2%
-
6
Violets, 1905
100 käyntiä · 6,2%
-
7
White and Yellow Mums, 1894
100 käyntiä · 6,2%
-
8
Red Roses in a Vase, 1898
100 käyntiä · 6,2%
-
9
Pansies, 1900
100 käyntiä · 6,2%
-
10
Hanging Basket, 1897
100 käyntiä · 6,2%
Mikä on Raoul De Longpre-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 1 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Mikä on Raoul De Longpre -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Raoul De Longpre -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 12,5% | 25,0% |
| Pehmeä varjo | 2,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 7,5% | 6,2% |
| Kirkas tasapaino | 15,0% | 12,5% |
| Valoisa | 62,5% | 56,2% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 7,5% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 52,5% | 75,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 32,5% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 7,5% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 71,8% | 68,8% |
| Maanläheinen | 23,1% | 31,2% |
| Pastellisävyt | 5,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 5,0% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 75,0% | 75,0% |
| Voimakas | 20,0% | 12,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,5% | 0,0% |
| Pehmeä | 2,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 5,0% | 12,5% |
| Voimakas | 27,5% | 18,8% |
| Lausunto | 62,5% | 68,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 30,0% | 37,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,5% | 6,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 22,5% | 37,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 30,0% | 18,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 5,0% | 0,0% |
Miten Raoul De Longpre -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roses La France and Jack Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daisies, Poppies and Cornfl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Roses in Pinks and Yellows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lilacs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lilacs and Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large Purple Clematis and W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rambling Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spray of Lilacs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Raoul De Longpre lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Raoul De Longpre päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Raoul De Longpre: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Raoul De Longprein useimmin katsottu teos?
- Roses and Bumblebees: 200 vierailua, 12% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Raoul De Longpre lukijakunta?
- 2 100 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (500 artistin sivu, 1 600 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Raoul De Longpre -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 75% vierailuista vastaa 52% osuutta luettelosta.