Remedios Varo Lukijamäärät ja konsultointitilastot

1865 – 1911

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Remedios Varo sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Remedios Varo: lukijatietoja

Viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana WikiOO.org-tietokannan eniten katsotun Remedios Varo -teoksen nimi oli The call: 3 500 katselukertaa, mikä vastaa 8% artistin kaikista katseluista. Sitä seuraavat Embroidering the Earth's mantle ja Cats' Paradise. Remedios Varo-sivuja on katsottu 56 400 kertaa: 17 700 artistin omalla sivulla ja 38 700 yksittäisten teosten sivuilla. Konsultaatioiden määrä kasvoi 93% välillä Elo 2026–Syy 2026. Korkein kyselymäärä oli kuussa Hei 2026, jolloin vierailuja oli 25 600. Kirjaukset on luettu italia (24%), espanja (13%) ja ruotsi (11%) kielellä. Konsultaatio suoritetaan tietokoneet (56%), puhelimet (40%) ja tabletit (4%) -laitteilla. Lukijat tutkivat Tumma (Väripaletti) -aihetta enemmän kuin sen osuus luettelosta antaisi olettaa: 50% käynneistä suhteessa 25% teoksista.

Remedios Varo -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Remedios Varo teokset järjestettynä WikiOO.org -palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden kyselyiden määrän mukaan, eniten kysytyt ensin.

  1. The call 1 The call 3 500 käyntiä · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3 000 käyntiä · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1 800 käyntiä · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1 700 käyntiä · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1 600 käyntiä · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1 300 käyntiä · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1 200 käyntiä · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1 200 käyntiä · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1 100 käyntiä · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1 100 käyntiä · 2,5%

Kuinka monta kertaa Remedios Varo -tietoja katsotaan kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tietotaulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026200400
Hei 20266 30019 300
Elo 20262 6007 700
Syy 20268 60011 300

Kuinka usein Remedios Varo -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitä Remedios Varo -taiteilijan teoksia katsotaan eniten kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tietotaulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001 200
Icon 1000000000200100300
The farewell000000000400200500
Vegetarian vampire0000000005000800
Find0000000006000400
Harmony0000000007000200
Breaking the vicious circle0000000000400300
Star catcher0000000002000300
Mimicry0000000002000100
The call0000000006009001 400

Millä laitteilla Remedios Varo on katsottu?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tietotaulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet31 60056,0%
puhelimet22 30039,5%
tabletit2 5004,4%

Millä kielillä Remedios Varo on konsultoituna?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tietotaulukko
KieliKäynnitJaa
italia2 90024,4%
espanja1 50012,6%
ruotsi1 30010,9%
englanti1 20010,1%
portugali1 20010,1%
venäjä8006,7%
saksa4003,4%
ukraina4003,4%
tšekki3002,5%
unkari3002,5%

Kuinka monta Remedios Varo -konsultaatiota päivässä on ja mitä on odotettavissa?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tietotaulukko
PäiväKäynnit
ke 23 Syy300
to 24 Syy1 100
pe 25 Syy1 700
la 26 Syy1 600
su 27 Syy1 400
ma 28 Syy700
ti 29 Syy800
ke 30 Syy600
to 1 Lok800
pe 2 Lok1 400
la 3 Lok900
su 4 Lok2 700
ma 5 Lok2 200
ti 6 Lok700
ke 7 Lok2 500
to 8 Lok1 300
pe 9 Lok1 300
la 10 Lok500
su 11 Lok900
ma 12 Lok1 300
ti 13 Lok900
ke 14 Lok (ennuste)1 200
to 15 Lok (ennuste)1 100
pe 16 Lok (ennuste)1 600
la 17 Lok (ennuste)1 100
su 18 Lok (ennuste)1 800
ma 19 Lok (ennuste)1 500
ti 20 Lok (ennuste)900
ke 21 Lok (ennuste)1 300
to 22 Lok (ennuste)1 200
pe 23 Lok (ennuste)1 600
la 24 Lok (ennuste)1 100
su 25 Lok (ennuste)1 900
ma 26 Lok (ennuste)1 600
ti 27 Lok (ennuste)900
ke 28 Lok (ennuste)1 300
to 29 Lok (ennuste)1 200
pe 30 Lok (ennuste)1 700
la 31 Lok (ennuste)1 200
su 1 Mar (ennuste)1 900
ma 2 Mar (ennuste)1 600
ti 3 Mar (ennuste)900

Kysymyksiä Remedios Varo -taiteilijan lukijakunnasta

Mitä Remedios Varo -teoksia katsotaan eniten?

The call, jolla on 3 500 vierailua (8% kaikista Remedios Varo -taiteilijan katseluista). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.

Kuinka monta kertaa WikiOO.org on konsultin Remedios Varo palveluksessa?

56 400 kertaa kahdenneksitoista kuukaudessa: 17 700 taiteilijan sivulla ja 38 700 teosten sivuilla.

Millä laitteilla Remedios Varo on esillä?

Remedios Varo-taiteilijaa on katsottu tietokoneet (56%), puhelimet (40%) ja tabletit (4%) laitteella; tietokoneet muodostaa 56% katseluista.

Millä kielillä Remedios Varo on konsultoituna?

Kielellä italia (24%), espanja (13%) ja ruotsi (11%). Eniten käytetty kieli on italia osuudella 24%.

Minkä tyyppisistä Remedios Varo teoksista lukijat pitävät eniten?

Tumma (Väripaletti): 50% käynneistä, kun taas 25% luettelosta.