Robert Delaunay käyntitilastot

1885 – 1941

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Robert Delaunay sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Robert Delaunay: tilastot lyhyesti

Pariisin Kaupunki on Robert Delaunayin katsotuin teos: 7 600 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 44% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Torni Eiffel ja Eiffel Tower. Yhteensä katselukertoja: 21 600 (6 200 artistin sivu, 15 400 teosta). Nousu 159% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Syy 2026 (9 600 käyntiä). Kielet: englanti (28%), ranska (20%) ja italia (20%). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (69%), puhelimet (24%) ja tabletit (7%) Havainto mieltymyksestä: Moderni ja pelkistetty (Tunnelma), 60% käynneistä 11% luettelosta.

Robert Delaunay -teokset katselujen perusteella (top 10)

Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Robert Delaunay:n katsotuin teos.

  1. Pariisin Kaupunki 1 Pariisin Kaupunki, 1912 7 600 käyntiä · 44,4%
  2. Torni Eiffel 2 Torni Eiffel, 1914 1 900 käyntiä · 11,1%
  3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1 000 käyntiä · 5,8%
  4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 käyntiä · 4,1%
  5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 käyntiä · 3,5%
  6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 käyntiä · 2,9%
  7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 käyntiä · 2,9%
  8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 käyntiä · 2,3%
  9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 käyntiä · 2,3%
  10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 käyntiä · 1,8%

Mikä on Robert Delaunay-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026200100
Hei 20261 7006 300
Elo 20263003 400
Syy 20264 0005 600

Mikä on Robert Delaunay -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Robert Delaunay -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Pariisin Kaupunki0000000002 1002 2002 900
Torni Eiffel0000000004002001 200
Tall Portuguese Woman00000000020000
Formes circulaires, soleil…00000000000500
La ville de Paris00000000000100
Political Drama00000000010000
The Eiffel Tower000000000100100300
Premier Disque00000000010000
Nude woman reading000000000000
Eiffel Tower00000000100600200100

Käytetäänkö Robert Delaunay puhelimilla vai tietokoneilla?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taustalla olevat tiedot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet14 80068,5%
puhelimet5 20024,1%
tabletit1 6007,4%

Mikä on Robert Delaunay lukijoiden kielellinen jakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KieliKäynnitJaa
englanti1 30028,3%
ranska90019,6%
italia90019,6%
hollanti3006,5%
espanja2004,3%
korea2004,3%
portugali2004,3%
bulgaria1002,2%
saksa1002,2%
venäjä1002,2%

Mikä on Robert Delaunay päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat tiedot
PäiväKäynnit
ke 23 Syy400
to 24 Syy700
pe 25 Syy800
la 26 Syy400
su 27 Syy200
ma 28 Syy600
ti 29 Syy700
ke 30 Syy700
to 1 Lok300
pe 2 Lok300
la 3 Lok300
su 4 Lok0
ma 5 Lok500
ti 6 Lok1 200
ke 7 Lok700
to 8 Lok600
pe 9 Lok500
la 10 Lok0
su 11 Lok200
ma 12 Lok600
ti 13 Lok600
ke 14 Lok (ennuste)500
to 15 Lok (ennuste)500
pe 16 Lok (ennuste)500
la 17 Lok (ennuste)200
su 18 Lok (ennuste)100
ma 19 Lok (ennuste)500
ti 20 Lok (ennuste)700
ke 21 Lok (ennuste)500
to 22 Lok (ennuste)400
pe 23 Lok (ennuste)400
la 24 Lok (ennuste)200
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)500
ti 27 Lok (ennuste)700
ke 28 Lok (ennuste)400
to 29 Lok (ennuste)400
pe 30 Lok (ennuste)400
la 31 Lok (ennuste)200
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)400
ti 3 Mar (ennuste)600

Robert Delaunay: usein kysytyt kysymykset

Mikä on Robert Delaunayin useimmin katsottu teos?

Pariisin Kaupunki: 7 600 vierailua, 44% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.

Mikä on Robert Delaunay lukijakunta?

21 600 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (6 200 artistin sivu, 15 400 teosta).

Konsultoidaanko Robert Delaunay useammin puhelimella vai tietokoneella?

Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (69%), puhelimet (24%) ja tabletit (7%); kärjessä on tietokoneet osuudella 69%.

Millä kielillä Robert Delaunay on konsultoitu?

englanti (28%), ranska (20%) ja italia (20%); kärkinä englanti 28% osuudella.

Suosivatko lukijat tiettyä Robert Delaunay -teosten kategoriaa?

Kyllä, Moderni ja pelkistetty (Tunnelma): 60% vierailuista vastaa 11% osuutta luettelosta.