Robert Ryman käyntitilastot

1930

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Robert Ryman sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Robert Ryman: tilastot lyhyesti

Pace on Robert Rymanin katsotuin teos: 100 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 33% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Versions IV ja Untitled (3). Yhteensä katselukertoja: 500 (200 artistin sivu, 300 teosta). Huippukuukausi: Hei 2026 (300 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Kirkas tasapaino (Valoisuus), 67% käynneistä 57% luettelosta.

Robert Ryman -teokset katselujen perusteella (top 3)

Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Robert Ryman:n katsotuin teos.

  1. Pace 1 Pace 100 käyntiä · 33,3%
  2. Versions IV 2 Versions IV, 1992 100 käyntiä · 33,3%
  3. Untitled (3) 3 Untitled (3) 100 käyntiä · 33,3%

Mikä on Robert Ryman-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261000
Hei 20260300
Elo 202600
Syy 20261000

Mikä on Robert Ryman -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Robert Ryman -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Untitled000000000000
Untitled000000000000
Pace00000000010000
Untitled (2)000000000000
Untitled (3)00000000010000
Untitled000000000000
Versions IV00000000010000

Mikä on Robert Ryman lukijoiden kielellinen jakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KieliKäynnitJaa
englanti300100,0%

Mikä on Robert Ryman päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat tiedot
PäiväKäynnit
ti 22 Syy0
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy100
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok100
su 4 Lok100
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok (ennuste)0
ke 14 Lok (ennuste)0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0

Robert Ryman: usein kysytyt kysymykset

Mikä on Robert Rymanin useimmin katsottu teos?

Pace: 100 vierailua, 33% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 3.

Mikä on Robert Ryman lukijakunta?

500 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (200 artistin sivu, 300 teosta).

Suosivatko lukijat tiettyä Robert Ryman -teosten kategoriaa?

Kyllä, Kirkas tasapaino (Valoisuus): 67% vierailuista vastaa 57% osuutta luettelosta.