Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Simon Mcwilliams sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Simon Mcwilliams: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Simon Mcwilliams on katsottu eniten: Palm House, Raining, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 50% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Donegall Street ja No.25. Taiteilijan sivu avattiin 200 kertaa ja teosten sivut 300 kertaa, yhteensä 500 kertaa. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 400. Lukijat valitsevat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) 100% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 50% osa koko luettelosta.
Simon Mcwilliams: 3 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Simon Mcwilliams teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Milloin Simon Mcwilliams -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 200 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Milloin Simon Mcwilliams -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Simon Mcwilliams teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 37,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 50,0% | 100,0% |
| Kirkas tasapaino | 12,5% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 0,0% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 37,5% | 75,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 37,5% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 12,5% | 0,0% |
| Voimakas väri | 12,5% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 25,0% | 66,7% |
| Maanläheinen | 25,0% | 33,3% |
| Tumma | 25,0% | 0,0% |
| Luonnonläheinen | 25,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 75,0% | 100,0% |
| Voimakas | 25,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 12,5% | 0,0% |
| Pehmeä | 25,0% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 37,5% | 25,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Lausunto | 25,0% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 62,5% | 100,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,5% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 12,5% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä ovat Simon Mcwilliams teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stairwell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Builder, Donegall Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gateway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Palm House, Raining | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| No.25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Donegall Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Red Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Simon Mcwilliams on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Simon Mcwilliams, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Simon Mcwilliams -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Simon Mcwilliams -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Palm House, Raining 200 vierailulla ja 50% kyselyosuudella. Yläpuolella on 3 sijoitusta.
Kuinka suuri on Simon Mcwilliams lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 500 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 200 taiteilijan sivulla, 300 teoksissa.
Mitkä Simon Mcwilliams teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 100% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 50% luettelosta.