Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Stanislav Zhukovsky sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Stanislav Zhukovsky: tilastot lyhyesti
The Last Asters on Stanislav Zhukovskyin katsotuin teos: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 9% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Melting Snow on the Slopes ja Early Spring in the Park. Yhteensä katselukertoja: 3 400 (400 artistin sivu, 3 000 teosta). Lasku 33% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (2 900 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (82%), puhelimet (15%) ja tabletit (3%) Havainto mieltymyksestä: Neutraalit sävyt (Väripaletti), 65% käynneistä 50% luettelosta.
Stanislav Zhukovsky -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Stanislav Zhukovsky:n katsotuin teos.
-
1
The Last Asters, 1912
300 käyntiä · 9,1%
-
2
Melting Snow on the Slopes, 1898
300 käyntiä · 9,1%
-
3
Early Spring in the Park, 1910
200 käyntiä · 6,1%
-
4
Evening in Autumn (study), 1905
200 käyntiä · 6,1%
-
5
Easter, 1911
200 käyntiä · 6,1%
-
6
The Fresh Snow, 1912
100 käyntiä · 3,0%
-
7
Early Spring, 1902
100 käyntiä · 3,0%
-
8
Interior of a Salon in Brasovo, 1916
100 käyntiä · 3,0%
-
9
Ferns in the Forest, 1895
100 käyntiä · 3,0%
-
10
Interior of an Old House, 1912
100 käyntiä · 3,0%
Mikä on Stanislav Zhukovsky-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 2 500 |
| Elo 2026 | 0 | 300 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
Mikä on Stanislav Zhukovsky -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Stanislav Zhukovsky -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 20,0% | 21,2% |
| Pehmeä varjo | 22,0% | 18,2% |
| Pehmeä valoisuus | 34,0% | 39,4% |
| Kirkas tasapaino | 24,0% | 21,2% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,0% | 6,1% |
| Hienovaraiset värit | 44,0% | 45,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 36,0% | 48,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 50,0% | 64,7% |
| Maanläheinen | 35,7% | 35,3% |
| Tumma | 10,7% | 0,0% |
| Luonnonläheinen | 3,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 24,0% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 64,0% | 75,8% |
| Voimakas | 12,0% | 6,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,0% | 3,0% |
| Pehmeä | 14,0% | 15,2% |
| Tasapainoinen | 2,0% | 3,0% |
| Voimakas | 32,0% | 39,4% |
| Lausunto | 44,0% | 39,4% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 44,0% | 39,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 24,0% | 21,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,0% | 24,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 18,0% | 6,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 2,0% | 9,1% |
Miten Stanislav Zhukovsky -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Asters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Ferns in the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Interior. Sunny Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moonlit Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Old House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In the Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Käytetäänkö Stanislav Zhukovsky puhelimilla vai tietokoneilla?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 800 | 82,4% |
| puhelimet | 500 | 14,7% |
| tabletit | 100 | 2,9% |
Mikä on Stanislav Zhukovsky lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Stanislav Zhukovsky päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Stanislav Zhukovsky: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Stanislav Zhukovskyin useimmin katsottu teos?
- The Last Asters: 300 vierailua, 9% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on Stanislav Zhukovsky lukijakunta?
- 3 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (400 artistin sivu, 3 000 teosta).
Konsultoidaanko Stanislav Zhukovsky useammin puhelimella vai tietokoneella?
- Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (82%), puhelimet (15%) ja tabletit (3%); kärjessä on tietokoneet osuudella 82%.
Suosivatko lukijat tiettyä Stanislav Zhukovsky -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Neutraalit sävyt (Väripaletti): 65% vierailuista vastaa 50% osuutta luettelosta.