Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Stanley Royle sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Stanley Royle: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Stanley Royle on katsottu eniten: Morning on the Derbyshire Moors, jolla on ollut 800 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 33% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Winter, Corfe Castle Village ja Sheffield from Wincobank Wood. Taiteilijan sivu avattiin 100 kertaa ja teosten sivut 1 900 kertaa, yhteensä 2 000 kertaa. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 1 600. Lukijat valitsevat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) 83% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 55% osa koko luettelosta.
Stanley Royle: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Stanley Royle teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Morning on the Derbyshire Moors, 1920
800 käyntiä · 33,3%
-
2
Winter, Corfe Castle Village, 1937
200 käyntiä · 8,3%
-
3
Sheffield from Wincobank Wood, 1923
200 käyntiä · 8,3%
-
4
Sheffield from the Park, 1923
200 käyntiä · 8,3%
-
5
Evening Light, Fishing Village of Prospect, Nova Scotia, Canada, 1941
100 käyntiä · 4,2%
-
6
Village Street, Winter, 1926
100 käyntiä · 4,2%
-
7
Evening Light, Corfe Castle, 1935
100 käyntiä · 4,2%
-
8
The Farmyard, 1914
100 käyntiä · 4,2%
-
9
Bright Winter Morning, 1932
100 käyntiä · 4,2%
-
10
Wintertime, 1926
100 käyntiä · 4,2%
Milloin Stanley Royle -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 500 |
| Elo 2026 | 0 | 400 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Milloin Stanley Royle -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Stanley Royle teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 24,1% | 4,2% |
| Pehmeä valoisuus | 55,2% | 83,3% |
| Kirkas tasapaino | 13,8% | 12,5% |
| Valoisa | 6,9% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 27,6% | 16,7% |
| Hienovaraiset värit | 55,2% | 70,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 13,8% | 8,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,5% | 4,2% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 60,0% | 45,5% |
| Maanläheinen | 26,7% | 45,5% |
| Tumma | 6,7% | 9,1% |
| Pastellisävyt | 6,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 24,1% | 4,2% |
| Tasapainoinen | 69,0% | 87,5% |
| Voimakas | 6,9% | 8,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,3% | 4,2% |
| Pehmeä | 13,8% | 8,3% |
| Tasapainoinen | 6,9% | 4,2% |
| Voimakas | 34,5% | 25,0% |
| Lausunto | 34,5% | 58,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 48,3% | 66,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 17,2% | 12,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 17,2% | 8,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 10,3% | 8,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 6,9% | 4,2% |
Mitkä ovat Stanley Royle teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Light, Corfe Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dappled Sunlight on Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Fishing Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning on the Derbyshire M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burbage Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sheffield from the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Stanley Royle on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Stanley Royle, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 100 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Stanley Royle -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Stanley Royle -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Morning on the Derbyshire Moors 800 vierailulla ja 33% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Stanley Royle lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 2 000 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 100 taiteilijan sivulla, 1 900 teoksissa.
Mitkä Stanley Royle teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 83% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 55% luettelosta.