Stuart Davis käyntitilastot

1892 – 1964

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Stuart Davis sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Stuart Davis: tilastot lyhyesti

Visa 1 on Stuart Davisin katsotuin teos: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 6% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Garage No. 1 ja Study for ''Blips and Ifs''. Yhteensä katselukertoja: 5 400 (1 100 artistin sivu, 4 300 teosta). Lasku 43% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (4 100 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (83%) ja puhelimet (17%) Havainto mieltymyksestä: Voimakas (Värin voimakkuus), 49% käynneistä 30% luettelosta.

Stuart Davis -teokset katselujen perusteella (top 10)

Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Stuart Davis:n katsotuin teos.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 käyntiä · 6,4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 käyntiä · 4,3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 käyntiä · 4,3%
  4. Odol 4 Odol 100 käyntiä · 2,1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 käyntiä · 2,1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 käyntiä · 2,1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 käyntiä · 2,1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 käyntiä · 2,1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 käyntiä · 2,1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 käyntiä · 2,1%

Mikä on Stuart Davis-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260200
Hei 20265003 600
Elo 2026200500
Syy 20264000

Mikä on Stuart Davis -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Stuart Davis -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taustalla olevat tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
Sketch000000000000
Rapt at Rappaport's000000000000

Käytetäänkö Stuart Davis puhelimilla vai tietokoneilla?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taustalla olevat tiedot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet4 50083,3%
puhelimet90016,7%

Mikä on Stuart Davis lukijoiden kielellinen jakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taustalla olevat tiedot
KieliKäynnitJaa
englanti400100,0%

Mikä on Stuart Davis päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taustalla olevat tiedot
PäiväKäynnit
ma 21 Syy0
ti 22 Syy0
ke 23 Syy100
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy100
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy100
to 1 Lok0
pe 2 Lok100
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok100
to 8 Lok0
pe 9 Lok200
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok (ennuste)0
ti 13 Lok (ennuste)0
ke 14 Lok (ennuste)100
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)100
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)200
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)200
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)200
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)200
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)100

Stuart Davis: usein kysytyt kysymykset

Mikä on Stuart Davisin useimmin katsottu teos?

Visa 1: 300 vierailua, 6% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.

Mikä on Stuart Davis lukijakunta?

5 400 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (1 100 artistin sivu, 4 300 teosta).

Konsultoidaanko Stuart Davis useammin puhelimella vai tietokoneella?

Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (83%) ja puhelimet (17%); kärjessä on tietokoneet osuudella 83%.

Suosivatko lukijat tiettyä Stuart Davis -teosten kategoriaa?

Kyllä, Voimakas (Värin voimakkuus): 49% vierailuista vastaa 30% osuutta luettelosta.