Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Stuart Henry Bell sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Stuart Henry Bell: tilastot lyhyesti
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer on Stuart Henry Bellin katsotuin teos: 100 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 11% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove') ja Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'). Yhteensä katselukertoja: 1 300 (500 artistin sivu, 800 teosta). Nousu 100% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (800 käyntiä). Havainto mieltymyksestä: Tasapainoinen (Kontrasti), 33% käynneistä 18% luettelosta.
Stuart Henry Bell -teokset katselujen perusteella (top 9)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on Stuart Henry Bell:n katsotuin teos.
-
1
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, 1894
100 käyntiä · 11,1%
-
2
Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 käyntiä · 11,1%
-
3
Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 käyntiä · 11,1%
-
4
Wreck in Sunderland Harbour (as it appeared about 1850), 1896
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Marsden Rock, 1891
100 käyntiä · 11,1%
-
6
The Expedition Entering Baffin Bay in Search of John Franklin, 1850
100 käyntiä · 11,1%
-
7
Old South Pier and Lighthouse, Sunderland
100 käyntiä · 11,1%
-
8
Leaving Sunderland Harbour (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 käyntiä · 11,1%
-
9
Marsden Rock, 1891
100 käyntiä · 11,1%
Mikä on Stuart Henry Bell-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 300 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
| Lok 2026 | 100 | 100 |
Mikä on Stuart Henry Bell -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Stuart Henry Bell -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 11,8% | 22,2% |
| Pehmeä varjo | 5,9% | 11,1% |
| Pehmeä valoisuus | 29,4% | 11,1% |
| Kirkas tasapaino | 47,1% | 55,6% |
| Valoisa | 5,9% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 41,2% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 35,3% | 44,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 23,5% | 22,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 29,4% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 64,7% | 55,6% |
| Voimakas | 5,9% | 11,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 5,9% | 11,1% |
| Pehmeä | 11,8% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 17,6% | 33,3% |
| Voimakas | 17,6% | 11,1% |
| Lausunto | 47,1% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 35,3% | 44,4% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,9% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 11,8% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 35,3% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 11,8% | 11,1% |
Miten Stuart Henry Bell -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bents Farm, Whitburn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunderland, 1855, Morning a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving Sunderland Harbour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cut Out by the Frigate's Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Stuart Henry Bell lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Mikä on Stuart Henry Bell päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 100 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Stuart Henry Bell: usein kysytyt kysymykset
Mikä on Stuart Henry Bellin useimmin katsottu teos?
- 'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer: 100 vierailua, 11% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 9.
Mikä on Stuart Henry Bell lukijakunta?
- 1 300 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (500 artistin sivu, 800 teosta).
Suosivatko lukijat tiettyä Stuart Henry Bell -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Tasapainoinen (Kontrasti): 33% vierailuista vastaa 18% osuutta luettelosta.