Su Xin Ping Kuka tutkii arkistoja ja mitkä teokset

1954

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Su Xin Ping sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Su Xin Ping: mitä konsultoinnit osoittavat

Teosta Su Xin Ping on katsottu eniten: Tosting No.32, jolla on ollut 100 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 17% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Landscape No.5 ja Tosting No.23. Taiteilijan sivu avattiin 600 kertaa ja teosten sivut 300 kertaa, yhteensä 900 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 800. Lukijat valitsevat Lausunto (Kontrasti) 83% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 53% osa koko luettelosta.

Su Xin Ping: 6 katsotuimmat teosta

Jokainen merkintä näyttää Su Xin Ping teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

  1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 käyntiä · 16,7%
  2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 käyntiä · 16,7%
  3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 käyntiä · 16,7%
  4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 käyntiä · 16,7%
  5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 käyntiä · 16,7%
  6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 käyntiä · 16,7%

Milloin Su Xin Ping -tietoja on katsottu?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Taulukon luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026600200
Elo 20260100
Syy 202600

Milloin Su Xin Ping -taiteilijan teoksia katsellaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Su Xin Ping teoksista eniten katsotut kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Taulukon luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Tosting No.25000000000000
Landscape No.5000000000000
Tosting No.3200000000010000
Tosting No.2300000000010000
Tosting No.27000000000000
Tosting No.30000000000000
Tosting No.26000000000000
Landscape No.11000000000000
Landscape No.1200000000001000
Landscape No.9000000000000

Millä kielillä Su Xin Ping on konsultoituna?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Taulukon luvut
KieliKäynnitJaa
tanska100100,0%

Kuinka monta konsultointia päivässä Su Xin Ping, ja seuraavan kolmen viikon aikana?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Taulukon luvut
PäiväKäynnit
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok100
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok0
su 18 Lok0
ma 19 Lok0
ti 20 Lok100
ke 21 Lok0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)100
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)100
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)100
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)100
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)0
la 7 Mar (ennuste)100
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)0
ti 10 Mar (ennuste)100
ke 11 Mar (ennuste)0

Tietoa Su Xin Ping -taiteilijan lukijakunnasta

Mitä Su Xin Ping -teosta katsotaan useimmin?

Ennenkäytössä Tosting No.32 100 vierailulla ja 17% kyselyosuudella. Yläpuolella on 6 sijoitusta.

Kuinka suuri on Su Xin Ping lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?

900 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 600 taiteilijan sivulla, 300 teoksissa.

Mitkä Su Xin Ping teokset vastaavat lukijoiden valintoja?

Lausunto (Kontrasti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 83% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 53% luettelosta.