Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Thomas George Webster sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Thomas George Webster: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Thomas George Webster on katsottu eniten: The New Sign, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 8% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Study For 'a Letter From The Colonies' ja The Card Players. Taiteilijan sivu avattiin 100 kertaa ja teosten sivut 2 000 kertaa, yhteensä 2 100 kertaa. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 2 000. Lukijat valitsevat Pehmeä (Kontrasti) 54% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 34% osa koko luettelosta.
Thomas George Webster: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Thomas George Webster teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
The New Sign
200 käyntiä · 8,3%
-
2
Study For 'a Letter From The Colonies'
200 käyntiä · 8,3%
-
3
The Card Players
200 käyntiä · 8,3%
-
4
Reading The News
200 käyntiä · 8,3%
-
5
Summer Flowers, Including Tulips, Poppies, Peonies And Petunia's In A Vase; And Roses, Tulips, Poppies, Narcissi And Other Flowers In A Vase
100 käyntiä · 4,2%
-
6
Reading The Scriptures
100 käyntiä · 4,2%
-
7
A Tea Party
100 käyntiä · 4,2%
-
8
Roses, Irises, Morning Glory, Narcissi, Chrysanthemums And Two Butterflies, Under A Stone Fountain
100 käyntiä · 4,2%
-
9
A Letter From The Colonies
100 käyntiä · 4,2%
-
10
Children At Prayer
100 käyntiä · 4,2%
Milloin Thomas George Webster -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 900 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Milloin Thomas George Webster -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Thomas George Webster teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 52,0% | 50,0% |
| Pehmeä varjo | 36,0% | 37,5% |
| Pehmeä valoisuus | 12,0% | 12,5% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 18,0% | 8,3% |
| Hienovaraiset värit | 50,0% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 12,0% | 8,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 79,5% | 90,9% |
| Tumma | 15,9% | 9,1% |
| Neutraalit sävyt | 4,5% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 46,0% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 46,0% | 58,3% |
| Voimakas | 8,0% | 8,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 12,0% | 4,2% |
| Pehmeä | 34,0% | 54,2% |
| Tasapainoinen | 24,0% | 12,5% |
| Voimakas | 16,0% | 16,7% |
| Lausunto | 14,0% | 12,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 4,2% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 8,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 54,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 20,0% | 16,7% |
Mitkä ovat Thomas George Webster teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Pinch Of Snuff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dotheboy's Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The New Recruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children At Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Returning From The Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Late At School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Steps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Father And Mot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beating For Recruits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gypsy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Thomas George Webster on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Thomas George Webster, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 100 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Thomas George Webster -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Thomas George Webster -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä The New Sign 200 vierailulla ja 8% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Thomas George Webster lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 2 100 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 100 taiteilijan sivulla, 2 000 teoksissa.
Mitkä Thomas George Webster teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Pehmeä (Kontrasti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 54% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 34% luettelosta.