Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Thomas Stothard sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Thomas Stothard: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Thomas Stothard on katsottu eniten: Orestes Hanging Up The Shield Of Agamemnon, jolla on ollut 200 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 6% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Othello ja The Assassins. Taiteilijan sivu avattiin 600 kertaa ja teosten sivut 2 900 kertaa, yhteensä 3 500 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 67%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 2 900. Lukijat tarkastelevat tietoja tietokoneet (94%) ja puhelimet (6%) laitteilla. Lukijat valitsevat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia) 56% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 40% osa koko luettelosta.
Thomas Stothard: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Thomas Stothard teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Orestes Hanging Up The Shield Of Agamemnon
200 käyntiä · 5,9%
-
2
Othello
200 käyntiä · 5,9%
-
3
The Assassins
200 käyntiä · 5,9%
-
4
Charity
200 käyntiä · 5,9%
-
5
A gun crew
200 käyntiä · 5,9%
-
6
Diana Sleeping
200 käyntiä · 5,9%
-
7
Nymphs And Satyrs
200 käyntiä · 5,9%
-
8
The Pardoner's Tale
200 käyntiä · 5,9%
-
9
Brunetta And Phillis
100 käyntiä · 2,9%
-
10
The Attack
100 käyntiä · 2,9%
Milloin Thomas Stothard -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 600 | 2 300 |
| Elo 2026 | 0 | 300 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Milloin Thomas Stothard -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Thomas Stothard teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 66,0% | 61,8% |
| Pehmeä varjo | 20,0% | 23,5% |
| Pehmeä valoisuus | 12,0% | 11,8% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 2,0% | 2,9% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,0% | 8,8% |
| Hienovaraiset värit | 30,0% | 23,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 34,0% | 47,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 20,0% | 20,6% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 72,3% | 74,2% |
| Tumma | 21,3% | 22,6% |
| Neutraalit sävyt | 6,4% | 3,2% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 32,0% | 32,4% |
| Tasapainoinen | 58,0% | 58,8% |
| Voimakas | 10,0% | 8,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 24,0% | 17,6% |
| Pehmeä | 36,0% | 38,2% |
| Tasapainoinen | 14,0% | 17,6% |
| Voimakas | 18,0% | 17,6% |
| Lausunto | 8,0% | 8,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,0% | 11,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 2,0% | 2,9% |
| Tasapainoinen harmonia | 22,0% | 17,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 40,0% | 55,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 22,0% | 11,8% |
Mitkä ovat Thomas Stothard teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mr Yorick And Maria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene From Cervantes' 'don… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Roger De Coverley And T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'love's Labour's Lost' - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pilgrimage To Canterbury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Attack | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Nymphs Discover The Narciss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orestes Hanging Up The Shie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Scene From William Shakespe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Othello | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
Miten Thomas Stothard -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 300 | 94,3% |
| puhelimet | 200 | 5,7% |
Millä kielillä Thomas Stothard on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Thomas Stothard, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 100 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Thomas Stothard -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Thomas Stothard -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Orestes Hanging Up The Shield Of Agamemnon 200 vierailulla ja 6% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Thomas Stothard lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 3 500 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 600 taiteilijan sivulla, 2 900 teoksissa.
Mitä laitteita Thomas Stothard -taiteilijan lukijat käyttävät?
- He käyttävät laitteita tietokoneet (94%) ja puhelimet (6%); tietokoneet muodostaa 94% yhteyksistä.
Mitkä Thomas Stothard teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 56% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 40% luettelosta.