Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Vincent Clare sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Vincent Clare: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Vincent Clare on katsottu eniten: Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank, jolla on ollut 300 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 14% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Greengages, Plums And Grapes ja Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. Taiteilijan sivu avattiin 300 kertaa ja teosten sivut 1 700 kertaa, yhteensä 2 000 kertaa. Aikavälillä Elo 2026–Syy 2026 kyselyt vähenivät 100%. Hei 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 1 900. Lukijat valitsevat Tasapainoinen (Kontrasti) 24% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 12% osa koko luettelosta.
Vincent Clare: 10 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Vincent Clare teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 käyntiä · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 käyntiä · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 käyntiä · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 käyntiä · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 käyntiä · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 käyntiä · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 käyntiä · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 käyntiä · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 käyntiä · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 käyntiä · 4,8%
Milloin Vincent Clare -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 600 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Milloin Vincent Clare -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Vincent Clare teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 20,0% | 9,5% |
| Pehmeä varjo | 56,0% | 66,7% |
| Pehmeä valoisuus | 18,0% | 14,3% |
| Kirkas tasapaino | 2,0% | 4,8% |
| Valoisa | 4,0% | 4,8% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 2,0% | 4,8% |
| Hienovaraiset värit | 22,0% | 19,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 66,0% | 71,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 4,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 78,0% | 85,7% |
| Tumma | 14,0% | 4,8% |
| Neutraalit sävyt | 8,0% | 9,5% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 8,0% | 19,1% |
| Tasapainoinen | 86,0% | 76,2% |
| Voimakas | 6,0% | 4,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 28,0% | 23,8% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 23,8% |
| Voimakas | 34,0% | 38,1% |
| Lausunto | 20,0% | 14,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 19,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,0% | 9,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 60,0% | 71,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,0% | 0,0% |
Mitkä ovat Vincent Clare teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Grapes, Apples And Gooseber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Grapes On A Mossy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of A Bird's Nest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primroses And Bird's Nest O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bird's Nest And A Basket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Vincent Clare on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta konsultointia päivässä Vincent Clare, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Vincent Clare -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Vincent Clare -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank 300 vierailulla ja 14% kyselyosuudella. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Vincent Clare lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 2 000 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 300 taiteilijan sivulla, 1 700 teoksissa.
Mitkä Vincent Clare teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Tasapainoinen (Kontrasti) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 24% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 12% luettelosta.