Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Walter Kershaw sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Walter Kershaw: mitä konsultoinnit osoittavat
Teosta Walter Kershaw on katsottu eniten: Trafford Park Mural, jolla on ollut 900 käyntikertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä vastaa 47% kaikista katseluista. Sijoitusta seuraavat Ready Steady Go ja Nude in a Polythene Interior. Taiteilijan sivu avattiin 2 300 kertaa ja teosten sivut 700 kertaa, yhteensä 3 000 kertaa. Syy 2026 on kuukausi, jolloin yhteydenottoja on tehty eniten: 2 500. Lukijat tarkastelevat tietoja puhelimet (43%), tietokoneet (37%) ja tabletit (20%) laitteilla. Lukijat valitsevat Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys) 63% prosentissa käynneistä, vaikka se edustaa vain 33% osa koko luettelosta.
Walter Kershaw: 6 katsotuimmat teosta
Jokainen merkintä näyttää Walter Kershaw teoksen ja sen sijoituksen WikiOO.org katselukertojen perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Milloin Walter Kershaw -tietoja on katsottu?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 2 300 | 200 |
Milloin Walter Kershaw -taiteilijan teoksia katsellaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Walter Kershaw teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 16,7% | 10,5% |
| Pehmeä varjo | 16,7% | 15,8% |
| Pehmeä valoisuus | 33,3% | 21,1% |
| Kirkas tasapaino | 33,3% | 52,6% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,7% | 5,3% |
| Hienovaraiset värit | 50,0% | 31,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 33,3% | 63,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 16,7% | 5,3% |
| Tasapainoinen | 83,3% | 94,7% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 33,3% | 57,9% |
| Tasapainoinen | 16,7% | 15,8% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Lausunto | 50,0% | 26,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 100,0% | 100,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 0,0% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä ovat Walter Kershaw teoksista eniten katsotut kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Windmills ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ready Steady Go | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Highway Chile, M62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nude in a Polythene Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scrum Half and Prop Forward | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Trafford Park Mural | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
Miten Walter Kershaw -konsultaatiot jakautuvat laitteiden mukaan?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| puhelimet | 1 300 | 43,3% |
| tietokoneet | 1 100 | 36,7% |
| tabletit | 600 | 20,0% |
Millä kielillä Walter Kershaw on konsultoituna?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 500 | 100,0% |
Kuinka monta konsultointia päivässä Walter Kershaw, ja seuraavan kolmen viikon aikana?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 200 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa Walter Kershaw -taiteilijan lukijakunnasta
Mitä Walter Kershaw -teosta katsotaan useimmin?
- Ennenkäytössä Trafford Park Mural 900 vierailulla ja 47% kyselyosuudella. Yläpuolella on 6 sijoitusta.
Kuinka suuri on Walter Kershaw lukijakunta WikiOO.org-palvelussa?
- 3 000 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa: 2 300 taiteilijan sivulla, 700 teoksissa.
Mitä laitteita Walter Kershaw -taiteilijan lukijat käyttävät?
- He käyttävät laitteita puhelimet (43%), tietokoneet (37%) ja tabletit (20%); puhelimet muodostaa 43% yhteyksistä.
Mitkä Walter Kershaw teokset vastaavat lukijoiden valintoja?
- Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys) -kuvauksilla varustetut teokset saavat 63% käynneistä, vaikka ne muodostavat vain 33% luettelosta.