Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa William Henry Bartlett sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
William Henry Bartlett: tilastot lyhyesti
Hare Hall, Essex on William Henry Bartlettin katsotuin teos: 600 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 7% kaikista katseluista. Myös usein katsottua: Unloading Kelp Weed ja Felix Hall. Yhteensä katselukertoja: 8 300 (1 100 artistin sivu, 7 200 teosta). Nousu 333% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (6 200 käyntiä). Laitteiden jakautuminen: tietokoneet (100%) Havainto mieltymyksestä: Neutraalit sävyt (Väripaletti), 69% käynneistä 58% luettelosta.
William Henry Bartlett -teokset katselujen perusteella (top 10)
Sijoitus perustuu WikiOO.org-kohteiden katselukertoimiin kahdennentoista kuukauden ajalta, ei luettelon pistemääriin. Sija 1 on William Henry Bartlett:n katsotuin teos.
-
1
Hare Hall, Essex
600 käyntiä · 7,2%
-
2
Unloading Kelp Weed
500 käyntiä · 6,0%
-
3
Felix Hall
500 käyntiä · 6,0%
-
4
Off Greenwich, London
400 käyntiä · 4,8%
-
5
Gloucester Cathedral
200 käyntiä · 2,4%
-
6
Procession Of Hajóhídnál
200 käyntiä · 2,4%
-
7
The Waterfall
200 käyntiä · 2,4%
-
8
Plaiskin Cliff
200 käyntiä · 2,4%
-
9
Old Baal's Bridge
200 käyntiä · 2,4%
-
10
Walls and Walker's Pillar
200 käyntiä · 2,4%
Mikä on William Henry Bartlett-tietueen kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 500 |
| Hei 2026 | 800 | 5 400 |
| Elo 2026 | 0 | 300 |
| Syy 2026 | 300 | 1 000 |
Mikä on William Henry Bartlett -taiteilijan teosten kuukausittainen lukijamäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä William Henry Bartlett -teosten kategorioita lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taustalla olevat tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 2,4% |
| Pehmeä varjo | 20,0% | 4,8% |
| Pehmeä valoisuus | 46,0% | 50,6% |
| Kirkas tasapaino | 30,0% | 39,8% |
| Valoisa | 2,0% | 2,4% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 94,0% | 84,3% |
| Hienovaraiset värit | 6,0% | 10,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 4,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 58,1% | 69,4% |
| Maanläheinen | 41,9% | 25,0% |
| Tumma | 0,0% | 5,6% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 90,0% | 79,5% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 15,7% |
| Voimakas | 0,0% | 4,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 4,0% | 4,8% |
| Tasapainoinen | 8,0% | 8,4% |
| Voimakas | 38,0% | 33,7% |
| Lausunto | 50,0% | 53,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 8,0% | 3,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 2,0% | 1,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 4,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 6,0% | 16,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 78,0% | 73,5% |
Miten William Henry Bartlett -taiteilijan katsotuimmat teokset jakautuvat vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Game of Billiards | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading Kelp Weed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 |
| Mosque and Tomb of Suleiman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court of the Mosque of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mosque of Sultana Valide fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clondalkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yere batan serai istanbul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bulgurlu , uskudar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dulse Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx Abbey from the West | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Käytetäänkö William Henry Bartlett puhelimilla vai tietokoneilla?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 8 300 | 100,0% |
Mikä on William Henry Bartlett lukijoiden kielellinen jakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 100,0% |
Mikä on William Henry Bartlett päivittäinen lukijamäärä ennusteineen?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taustalla olevat tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 300 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 600 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
William Henry Bartlett: usein kysytyt kysymykset
Mikä on William Henry Bartlettin useimmin katsottu teos?
- Hare Hall, Essex: 600 vierailua, 7% kyselyistä. Lista ulottuu sijoitukseen 10.
Mikä on William Henry Bartlett lukijakunta?
- 8 300 käyntiä kahdessaToistuvassa vuodessa (1 100 artistin sivu, 7 200 teosta).
Konsultoidaanko William Henry Bartlett useammin puhelimella vai tietokoneella?
- Konsultaatiot jakautuvat tietokoneet (100%); kärjessä on tietokoneet osuudella 100%.
Suosivatko lukijat tiettyä William Henry Bartlett -teosten kategoriaa?
- Kyllä, Neutraalit sävyt (Väripaletti): 69% vierailuista vastaa 58% osuutta luettelosta.