Adriaen Brouwer Statistika čitalaca i konzultacija

1605 – 1638

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Adriaen Brouwer na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Adriaen Brouwer: sažetak čitalaca

U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Adriaen Brouwer u bazi podataka WikiOO.org bilo je Feeling: 500 posjeta, što iznosi 11% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi The Smokers i In the Tavern. Stranice o umjetniku Adriaen Brouwer posjećene su 5.200 puta: 1.000 puta na profilu umjetnika i 4.200 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj upita povećao se za 83% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 3.500 posjeta. Savjetovanje se obavlja putem računala (90%) i telefoni (10%). Čitatelji konzumiraju Mirno i spokojno (Emocionalni ton) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 19% posjeta nasuprot 0% djela.

10 najtraženijih djela umjetnika Adriaen Brouwer

Djela umjetnika Adriaen Brouwer rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 posjeta · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 posjeta · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 posjeta · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 posjeta · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 posjeta · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 posjeta · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 posjeta · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 posjeta · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 posjeta · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 posjeta · 2,1%

Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Adriaen Brouwer?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 20268002.700
Kol. 20260600
Ruj. 2026200900

Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Adriaen Brouwer?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji se radovi Adriaen Brouwer najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Tablica podataka
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Koji se uređaji koriste za pregledavanje Adriaen Brouwer?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
UređajBroj posjetaPodijeli
računala4.70090,4%
telefoni5009,6%

Na kojim jezicima se Adriaen Brouwer pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Tablica podataka
JezikBroj posjetaPodijeli
Češki10033,3%
Njemački10033,3%
Engleski10033,3%

Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Adriaen Brouwer i što se očekuje?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Tablica podataka
DanBroj posjeta
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.100
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.100
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.100
Sri 14 Lis.200
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.100
Sub 17 Lis.100
Ned 18 Lis.0
Pon 19 Lis.0
Uto 20 Lis. (prognoza)100
Sri 21 Lis. (prognoza)200
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)100
Sub 24 Lis. (prognoza)200
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)100
Uto 27 Lis. (prognoza)100
Sri 28 Lis. (prognoza)200
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)200
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)100
Uto 3 Stu. (prognoza)100
Sri 4 Stu. (prognoza)300
Čet 5 Stu. (prognoza)0
Pet 6 Stu. (prognoza)100
Sub 7 Stu. (prognoza)300
Ned 8 Stu. (prognoza)0
Pon 9 Stu. (prognoza)100

Pitanja o čitljivosti Adriaen Brouwer

Koji se radovi umjetnika Adriaen Brouwer najčešće pregledavaju?

Feeling, s 500 posjeta (11% svih pregleda za Adriaen Brouwer). Gornji popis rangiranja sadrži 10 djela.

Koliko puta je Adriaen Brouwer tražen na WikiOO.org?

5.200 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.000 na stranici umjetnika i 4.200 na stranicama djela.

Na kojim uređajima se pretražuje Adriaen Brouwer?

Adriaen Brouwer je tražen na računala (90%) i telefoni (10%); računala čine 90% pretraživanja.

Koje djela Adriaen Brouwer čitatelji preferiraju?

Mirno i spokojno (Emocionalni ton): 19% posjeta, nasuprot 0% kataloga.