Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Bartolomé Esteban Murillo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Rad koji se najčešće gleda je Immaculate Conception of Soult od autora Bartolomé Esteban Murillo, s 1.800 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 5% svih pregleda. U poretku ga prate the immaculate conception i The Assumption of the Virgin. Profil umjetnika otvoren je 3.600 puta, a zapisi o djelima 30.500 puta, što ukupno iznosi 34.100 pregleda. Između Kol. 2026 i Ruj. 2026 broj upita je porastao za 2%. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 22.800. Jezici konzultacija su Španjolski (30%),Francuski (30%) i Engleski (10%). Čitatelji pregledavaju zapise na računala (78%),telefoni (21%) i tableti (1%). Čitatelji biraju Duhovni (Emocionalni ton) u 64% posjeta, što predstavlja 46% kataloga.
Bartolomé Esteban Murillo: 10 najgledanijih djela
Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Bartolomé Esteban Murillo i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.
Kada je zabilježeno da je Bartolomé Esteban Murillo posjećen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Lis. 2025
0
0
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
700
Srp. 2026
1.100
21.700
Kol. 2026
100
5.100
Ruj. 2026
2.300
3.000
Kada se razgledaju djela umjetnika Bartolomé Esteban Murillo?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što čitatelji biraju među djelima umjetnika Bartolomé Esteban Murillo?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Eterično
38,5%
42,7%
Dramatičnost
15,4%
20,3%
Serenitet
7,7%
11,5%
Mirnoća
7,7%
6,2%
Elegantno
7,7%
5,7%
Nadahnjujuće
0,0%
5,2%
Romantičan
0,0%
3,6%
Klasično
23,1%
1,0%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Duhovni
46,2%
64,1%
Reflektivan
15,4%
9,4%
Spokojno
0,0%
7,8%
Dramatičan
0,0%
3,6%
Mirno i spokojno
7,7%
2,6%
Melanholičan
7,7%
2,6%
Eterično
0,0%
2,6%
Nostalgičan
0,0%
2,6%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
56,0%
47,5%
Meka sjena
32,0%
33,7%
Blaga luminancija
10,0%
15,8%
Svijetla ravnoteža
2,0%
2,9%
Sjajan
0,0%
0,0%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
30,0%
27,6%
Suptilne boje
26,0%
34,3%
Uravnotežena mekoća
22,0%
28,1%
Jasna prisutnost boja
20,0%
10,0%
Živopisna boja
2,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
72,7%
83,9%
Tamni tonovi
25,0%
12,5%
Neutralne boje
2,3%
3,2%
Monokromatsko
0,0%
0,3%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
36,0%
38,7%
Uravnoteženo
48,0%
53,4%
Živopisno
16,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
6,0%
3,2%
Nježan
26,0%
13,5%
Uravnotežen
12,0%
9,1%
Upečatljiv
14,0%
22,6%
Izjava
42,0%
51,6%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
10,0%
6,7%
Nježno umiješana paleta
2,0%
5,0%
Uravnotežena harmonija
14,0%
12,9%
Snažna jedinstvenost boja
58,0%
57,5%
Ujednačena paleta boja
16,0%
17,9%
Koji su najtraženiji radovi umjetnika Bartolomé Esteban Murillo, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
Ujelo
Lis. 2025
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Povratak izgubljenog sina
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Kakva je podjela pregleda Bartolomé Esteban Murillo prema uređaju?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
26.500
77,7%
telefoni
7.100
20,8%
tableti
500
1,5%
Na kojim jezicima se Bartolomé Esteban Murillo pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tablici
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Španjolski
900
30,0%
Francuski
900
30,0%
Engleski
300
10,0%
Mađarski
200
6,7%
Talijanski
200
6,7%
Slovački
200
6,7%
Portugalski
100
3,3%
Ruski
100
3,3%
Švedski
100
3,3%
Koliko konzultacija dnevno za Bartolomé Esteban Murillo i tijekom sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
Dan
Broj posjeta
Čet 24 Ruj.
100
Pet 25 Ruj.
200
Sub 26 Ruj.
400
Ned 27 Ruj.
300
Pon 28 Ruj.
900
Uto 29 Ruj.
300
Sri 30 Ruj.
400
Čet 1 Lis.
900
Pet 2 Lis.
100
Sub 3 Lis.
400
Ned 4 Lis.
300
Pon 5 Lis.
400
Uto 6 Lis.
900
Sri 7 Lis.
600
Čet 8 Lis.
400
Pet 9 Lis.
100
Sub 10 Lis.
0
Ned 11 Lis.
700
Pon 12 Lis.
0
Uto 13 Lis.
800
Sri 14 Lis.
300
Čet 15 Lis. (prognoza)
400
Pet 16 Lis. (prognoza)
100
Sub 17 Lis. (prognoza)
200
Ned 18 Lis. (prognoza)
300
Pon 19 Lis. (prognoza)
300
Uto 20 Lis. (prognoza)
500
Sri 21 Lis. (prognoza)
300
Čet 22 Lis. (prognoza)
300
Pet 23 Lis. (prognoza)
100
Sub 24 Lis. (prognoza)
200
Ned 25 Lis. (prognoza)
300
Pon 26 Lis. (prognoza)
300
Uto 27 Lis. (prognoza)
500
Sri 28 Lis. (prognoza)
300
Čet 29 Lis. (prognoza)
300
Pet 30 Lis. (prognoza)
100
Sub 31 Lis. (prognoza)
200
Ned 1 Stu. (prognoza)
300
Pon 2 Stu. (prognoza)
300
Uto 3 Stu. (prognoza)
500
Sri 4 Stu. (prognoza)
300
O publici umjetnika Bartolomé Esteban Murillo
Koji se rad Bartolomé Esteban Murillo najčešće pregledava?
Prvo je Immaculate Conception of Soult s 1.800 posjeta i 5% upita. Iznad je rangirano 10 djela.
Kolika je čitalačka publika umjetnika Bartolomé Esteban Murillo na WikiOO.org?
34.100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 3.600 posjeta profilu umjetnika, 30.500 posjeta umjetninama.
S kojim uređajima čitaju čitatelji umjetnika Bartolomé Esteban Murillo?
Koriste računala (78%),telefoni (21%) i tableti (1%); računala predstavlja 78% pregleda.
Kojim jezicima koriste jezik čitatelji umjetnika Bartolomé Esteban Murillo?
Španjolski (30%),Francuski (30%) i Engleski (10%); Španjolski pokriva 30%.
Koji radovi umjetnika Bartolomé Esteban Murillo odgovaraju odabiru čitatelja?
Radovi opisani kao Duhovni (Emocionalni ton) bilježe 64% posjeta za 46% kataloga.