Carlo Dolci Statistika čitalaca i konzultacija

1616 – 1686

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Carlo Dolci na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Carlo Dolci: sažetak čitalaca

U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Carlo Dolci u bazi podataka WikiOO.org bilo je Madonna in Glory: 600 posjeta, što iznosi 17% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit i The Guardian Angel. Stranice o umjetniku Carlo Dolci posjećene su 4.300 puta: 1.000 puta na profilu umjetnika i 3.300 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj upita povećao se za 40% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 3.000 posjeta. Savjetovanje se obavlja putem računala (67%) i telefoni (33%). Čitatelji konzumiraju Nježno umiješana paleta (Harmonija boja) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 50% posjeta nasuprot 28% djela.

10 najtraženijih djela umjetnika Carlo Dolci

Djela umjetnika Carlo Dolci rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.

  1. Madonna in Glory 1 Madonna in Glory, 1670 600 posjeta · 16,7%
  2. The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit 2 The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit, 1630 400 posjeta · 11,1%
  3. The Guardian Angel 3 The Guardian Angel, 1675 400 posjeta · 11,1%
  4. St Cecilia at the Organ 4 St Cecilia at the Organ, 1671 300 posjeta · 8,3%
  5. Allegory of Patience 5 Allegory of Patience 300 posjeta · 8,3%
  6. St Mary Magdalene 6 St Mary Magdalene, 1644 200 posjeta · 5,6%
  7. The Adoration of the Kings 7 The Adoration of the Kings, 1649 200 posjeta · 5,6%
  8. Vase of Flowers 8 Vase of Flowers, 1662 200 posjeta · 5,6%
  9. Self-Portrait 9 Self-Portrait, 1674 200 posjeta · 5,6%
  10. Italian, ) 10 Italian, ), 1616 200 posjeta · 5,6%

Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Carlo Dolci?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20261000
Srp. 20267002.300
Kol. 20260500
Ruj. 2026200500

Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Carlo Dolci?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji se radovi Carlo Dolci najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Tablica podataka
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Vase of Flowers00000000020000
The Adoration of the Kings0000000000100100
Madonna in Glory000000000300100200
St Mary Magdalene00000000020000
Self-Portrait00000000010000
Self-Portrait00000000020000
The Guardian Angel0000000002000100
Allegory of Patience00000000030000
Salome with the Head of St…00000000001000
Saint John the Evangelist000000000000

Koji se uređaji koriste za pregledavanje Carlo Dolci?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
UređajBroj posjetaPodijeli
računala2.90067,4%
telefoni1.40032,6%

Na kojim jezicima se Carlo Dolci pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Carlo Dolci i što se očekuje?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Tablica podataka
DanBroj posjeta
Sri 23 Ruj.200
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.100
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.100
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis. (prognoza)0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0

Pitanja o čitljivosti Carlo Dolci

Koji se radovi umjetnika Carlo Dolci najčešće pregledavaju?

Madonna in Glory, s 600 posjeta (17% svih pregleda za Carlo Dolci). Gornji popis rangiranja sadrži 10 djela.

Koliko puta je Carlo Dolci tražen na WikiOO.org?

4.300 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.000 na stranici umjetnika i 3.300 na stranicama djela.

Na kojim uređajima se pretražuje Carlo Dolci?

Carlo Dolci je tražen na računala (67%) i telefoni (33%); računala čine 67% pretraživanja.

Koje djela Carlo Dolci čitatelji preferiraju?

Nježno umiješana paleta (Harmonija boja): 50% posjeta, nasuprot 28% kataloga.