Eliot Gruner Tko pregledava arhive i koja djela

1882 – 1939

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Eliot Gruner na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Eliot Gruner: pokazatelji konzultacija

Rad koji se najčešće gleda je Landscape od autora Eliot Gruner, s 1.100 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 28% svih pregleda. U poretku ga prate Afternoon, Bondi i On The Murrumbidgee. Profil umjetnika otvoren je 1.000 puta, a zapisi o djelima 3.400 puta, što ukupno iznosi 4.400 pregleda. Između Kol. 2026 i Ruj. 2026 broj upita je porastao za 450%. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 3.100. Čitatelji pregledavaju zapise na računala (52%),telefoni (43%) i tableti (5%). Čitatelji biraju Mirno (Kontrast) u 54% posjeta, što predstavlja 18% kataloga.

Eliot Gruner: 10 najgledanijih djela

Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Eliot Gruner i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. Landscape 1 Landscape 1.100 posjeta · 28,2%
  2. Afternoon, Bondi 2 Afternoon, Bondi 400 posjeta · 10,3%
  3. On The Murrumbidgee 3 On The Murrumbidgee 300 posjeta · 7,7%
  4. Frosty Sunrise 4 Frosty Sunrise 200 posjeta · 5,1%
  5. Autumn, Manar 5 Autumn, Manar 200 posjeta · 5,1%
  6. Snapdragons 6 Snapdragons 200 posjeta · 5,1%
  7. A Summer's Day 7 A Summer's Day 200 posjeta · 5,1%
  8. Weetangera, Canberra 8 Weetangera, Canberra 200 posjeta · 5,1%
  9. Spring frost 9 Spring frost, 1919 100 posjeta · 2,6%
  10. Murrumbidgee Ranges, Canberra 10 Murrumbidgee Ranges, Canberra 100 posjeta · 2,6%

Kada je zabilježeno da je Eliot Gruner posjećen?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 20265002.600
Kol. 20260200
Ruj. 2026500600

Kada se razgledaju djela umjetnika Eliot Gruner?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su najtraženiji radovi umjetnika Eliot Gruner, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Spring frost00000000001000
Frosty Sunrise00000000020000
Beach Scene000000000000
Emo Punk Skull Roseanne Jon…00000000010000
Snapdragons0000000001000100
Man And Mountains000000000000
Daffodils000000000000
Narcissi000000000000
Landscape0000000007000200
Savana00000000000100

Kakva je podjela pregleda Eliot Gruner prema uređaju?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
UređajBroj posjetaPodijeli
računala2.30052,3%
telefoni1.90043,2%
tableti2004,5%

Na kojim jezicima se Eliot Gruner pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Podaci u tablici
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski30050,0%
Francuski20033,3%
Ruski10016,7%

Koliko konzultacija dnevno za Eliot Gruner i tijekom sljedeća tri tjedna?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Pon 21 Ruj.0
Uto 22 Ruj.0
Sri 23 Ruj.500
Čet 24 Ruj.100
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.200
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.100
Sub 10 Lis.100
Ned 11 Lis.900
Pon 12 Lis. (prognoza)0
Uto 13 Lis. (prognoza)0
Sri 14 Lis. (prognoza)300
Čet 15 Lis. (prognoza)100
Pet 16 Lis. (prognoza)100
Sub 17 Lis. (prognoza)200
Ned 18 Lis. (prognoza)600
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)400
Čet 22 Lis. (prognoza)100
Pet 23 Lis. (prognoza)100
Sub 24 Lis. (prognoza)200
Ned 25 Lis. (prognoza)700
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)400
Čet 29 Lis. (prognoza)100
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)300
Ned 1 Stu. (prognoza)800

O publici umjetnika Eliot Gruner

Koji se rad Eliot Gruner najčešće pregledava?

Prvo je Landscape s 1.100 posjeta i 28% upita. Iznad je rangirano 10 djela.

Kolika je čitalačka publika umjetnika Eliot Gruner na WikiOO.org?

4.400 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.000 posjeta profilu umjetnika, 3.400 posjeta umjetninama.

S kojim uređajima čitaju čitatelji umjetnika Eliot Gruner?

Koriste računala (52%),telefoni (43%) i tableti (5%); računala predstavlja 52% pregleda.

Koji radovi umjetnika Eliot Gruner odgovaraju odabiru čitatelja?

Radovi opisani kao Mirno (Kontrast) bilježe 54% posjeta za 18% kataloga.