Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Frances Walker na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Frances Walker: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Frances Walker u bazi podataka WikiOO.org bilo je Leaving St Kilda: 600 posjeta, što iznosi 67% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Portrait of Sister i Approaching Squall over Fraserburgh. Stranice o umjetniku Frances Walker posjećene su 700 puta: 0 puta na profilu umjetnika i 700 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj konzultacija opao je za 50% u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 400 posjeta. Čitatelji konzumiraju Nježan (Kontrast) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 67% posjeta nasuprot 14% djela.
3 najtraženijih djela umjetnika Frances Walker
Djela umjetnika Frances Walker rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Frances Walker?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 0 | 400 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 200 |
| Lis. 2026 | 0 | 100 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Frances Walker?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela Frances Walker čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 14,3% | 22,2% |
| Meka sjena | 42,9% | 66,7% |
| Blaga luminancija | 28,6% | 11,1% |
| Svijetla ravnoteža | 14,3% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 100,0% | 100,0% |
| Suptilne boje | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena mekoća | 0,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 100,0% | 100,0% |
| Uravnoteženo | 0,0% | 0,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 28,6% | 22,2% |
| Nježan | 14,3% | 66,7% |
| Uravnotežen | 14,3% | 0,0% |
| Upečatljiv | 28,6% | 0,0% |
| Izjava | 14,3% | 11,1% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 28,6% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 14,3% | 22,2% |
| Snažna jedinstvenost boja | 57,1% | 77,8% |
| Ujednačena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koji se radovi Frances Walker najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leaving St Kilda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 | 0 |
| Passing St Kilda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sweeps and Chimney Pots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sister | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Quiet Evening at Sabhal Mòr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Approaching Squall over Fra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Alistair Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Frances Walker pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Frances Walker i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 100 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitljivosti Frances Walker
Koji se radovi umjetnika Frances Walker najčešće pregledavaju?
- Leaving St Kilda, s 600 posjeta (67% svih pregleda za Frances Walker). Gornji popis rangiranja sadrži 3 djela.
Koliko puta je Frances Walker tražen na WikiOO.org?
- 700 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 0 na stranici umjetnika i 700 na stranicama djela.
Koje djela Frances Walker čitatelji preferiraju?
- Nježan (Kontrast): 67% posjeta, nasuprot 14% kataloga.