Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Francisco Camilo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Francisco Camilo: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Francisco Camilo u bazi podataka WikiOO.org bilo je Assumption of the Virgin: 200 posjeta, što iznosi 67% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Conversión De San Pablo, Museo Provincial De Segovia. Stranice o umjetniku Francisco Camilo posjećene su 500 puta: 200 puta na profilu umjetnika i 300 puta na zapisima pojedinačnih djela. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 500 posjeta. Čitatelji konzumiraju Meka sjena (Luminancija) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 100% posjeta nasuprot 38% djela.
2 najtraženijih djela umjetnika Francisco Camilo
Djela umjetnika Francisco Camilo rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Francisco Camilo?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 200 | 300 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Francisco Camilo?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela Francisco Camilo čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 61,5% | 0,0% |
| Meka sjena | 38,5% | 100,0% |
| Blaga luminancija | 0,0% | 0,0% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 23,1% | 0,0% |
| Suptilne boje | 23,1% | 0,0% |
| Uravnotežena mekoća | 46,2% | 33,3% |
| Jasna prisutnost boja | 7,7% | 66,7% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 23,1% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 69,2% | 33,3% |
| Živopisno | 7,7% | 66,7% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 15,4% | 0,0% |
| Nježan | 7,7% | 0,0% |
| Uravnotežen | 15,4% | 0,0% |
| Upečatljiv | 30,8% | 66,7% |
| Izjava | 30,8% | 33,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 23,1% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 7,7% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 23,1% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 46,2% | 100,0% |
| Ujednačena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koji se radovi Francisco Camilo najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Assumption of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Queen Petronila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| San Jerónimo Azotado Por Lo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martirio De San Bartolomé,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Lady And St John The Ev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Muerte De San Pablo Ermitañ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| San Juan Bautista En Orla D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Petronila Of Aragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Francisco Camilo pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Francisco Camilo i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitljivosti Francisco Camilo
Koji se radovi umjetnika Francisco Camilo najčešće pregledavaju?
- Assumption of the Virgin, s 200 posjeta (67% svih pregleda za Francisco Camilo). Gornji popis rangiranja sadrži 2 djela.
Koliko puta je Francisco Camilo tražen na WikiOO.org?
- 500 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 200 na stranici umjetnika i 300 na stranicama djela.
Koje djela Francisco Camilo čitatelji preferiraju?
- Meka sjena (Luminancija): 100% posjeta, nasuprot 38% kataloga.