Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Frank Duveneck na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Frank Duveneck: pokazatelji konzultacija
Rad koji se najčešće gleda je A Venetian Shrine od autora Frank Duveneck, s 400 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 6% svih pregleda. U poretku ga prate Portrait of Frances Schillinger Hinkle i Siesta, Number Two. Profil umjetnika otvoren je 700 puta, a zapisi o djelima 6.200 puta, što ukupno iznosi 6.900 pregleda. Između Kol. 2026 i Ruj. 2026 broj upita je opao za 50%. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 6.000. Čitatelji pregledavaju zapise na računala (99%) i telefoni (1%). Čitatelji biraju Meka sjena (Luminancija) u 25% posjeta, što predstavlja 14% kataloga.
Frank Duveneck: 10 najgledanijih djela
Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Frank Duveneck i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
A Venetian Shrine, 1885
400 posjeta · 6,2%
-
2
Portrait of Frances Schillinger Hinkle, 1875
300 posjeta · 4,6%
-
3
Siesta, Number Two, 1887
300 posjeta · 4,6%
-
4
A Child of the People
300 posjeta · 4,6%
-
5
Lady with Fan, 1873
300 posjeta · 4,6%
-
6
Riva Schiavoni No. 2
300 posjeta · 4,6%
-
7
San Pietro in Castello, Venice 1
300 posjeta · 4,6%
-
8
Florentine Flower Girl, 1886
200 posjeta · 3,1%
-
9
Girl Reading, 1876
200 posjeta · 3,1%
-
10
Portrait of Emil Carlson, 1884
200 posjeta · 3,1%
Kada je zabilježeno da je Frank Duveneck posjećen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 300 |
| Srp. 2026 | 500 | 5.500 |
| Kol. 2026 | 100 | 300 |
| Ruj. 2026 | 100 | 100 |
Kada se razgledaju djela umjetnika Frank Duveneck?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što čitatelji biraju među djelima umjetnika Frank Duveneck?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 38,0% | 35,4% |
| Meka sjena | 14,0% | 24,6% |
| Blaga luminancija | 16,0% | 10,8% |
| Svijetla ravnoteža | 26,0% | 24,6% |
| Sjajan | 6,0% | 4,6% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 34,0% | 40,0% |
| Suptilne boje | 36,0% | 32,3% |
| Uravnotežena mekoća | 18,0% | 16,9% |
| Jasna prisutnost boja | 12,0% | 10,8% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 48,9% | 53,6% |
| Neutralne boje | 37,8% | 35,7% |
| Tamni tonovi | 13,3% | 10,7% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 34,0% | 41,5% |
| Uravnoteženo | 48,0% | 47,7% |
| Živopisno | 18,0% | 10,8% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 24,0% | 24,6% |
| Nježan | 30,0% | 21,5% |
| Uravnotežen | 4,0% | 1,5% |
| Upečatljiv | 12,0% | 21,5% |
| Izjava | 30,0% | 30,8% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 14,0% | 9,2% |
| Nježno umiješana paleta | 6,0% | 13,9% |
| Uravnotežena harmonija | 6,0% | 7,7% |
| Snažna jedinstvenost boja | 40,0% | 41,5% |
| Ujednačena paleta boja | 34,0% | 27,7% |
Koji su najtraženiji radovi umjetnika Frank Duveneck, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Caucasian Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Leslie Pease Barnum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomb Effigy of Elizabeth Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Emil Carlson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Elizabeth Boott Duveneck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Major Dillard H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je podjela pregleda Frank Duveneck prema uređaju?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 6.800 | 98,6% |
| telefoni | 100 | 1,4% |
Na kojim jezicima se Frank Duveneck pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tablici
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Talijanski | 500 | 55,6% |
| Njemački | 400 | 44,4% |
Koliko konzultacija dnevno za Frank Duveneck i tijekom sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 100 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 300 |
| Pet 9 Lis. | 700 |
| Sub 10 Lis. | 600 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 200 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 400 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 1.100 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 800 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 300 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 500 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 1.400 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 1.000 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 300 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 600 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 1.600 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 1.200 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 400 |
O publici umjetnika Frank Duveneck
Koji se rad Frank Duveneck najčešće pregledava?
- Prvo je A Venetian Shrine s 400 posjeta i 6% upita. Iznad je rangirano 10 djela.
Kolika je čitalačka publika umjetnika Frank Duveneck na WikiOO.org?
- 6.900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 700 posjeta profilu umjetnika, 6.200 posjeta umjetninama.
S kojim uređajima čitaju čitatelji umjetnika Frank Duveneck?
- Koriste računala (99%) i telefoni (1%); računala predstavlja 99% pregleda.
Koji radovi umjetnika Frank Duveneck odgovaraju odabiru čitatelja?
- Radovi opisani kao Meka sjena (Luminancija) bilježe 25% posjeta za 14% kataloga.