Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Frank Auerbach na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Frank Auerbach: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Frank Auerbach u bazi podataka WikiOO.org bilo je Park Village East, Winter: 200 posjeta, što iznosi 18% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Tree in Tretire II i Bacchus and Ariadne. Stranice o umjetniku Frank Auerbach posjećene su 1.600 puta: 500 puta na profilu umjetnika i 1.100 puta na zapisima pojedinačnih djela. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 1.500 posjeta. Čitatelji konzumiraju Neutralne boje (Paleta boja) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 60% posjeta nasuprot 31% djela.
9 najtraženijih djela umjetnika Frank Auerbach
Djela umjetnika Frank Auerbach rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
-
1
Park Village East, Winter, 1999
200 posjeta · 18,2%
-
2
Tree in Tretire II
200 posjeta · 18,2%
-
3
Bacchus and Ariadne, 1971
100 posjeta · 9,1%
-
4
J.Y.M., 1990
100 posjeta · 9,1%
-
5
Study After Tician II, 1965
100 posjeta · 9,1%
-
6
David Landau, 2008
100 posjeta · 9,1%
-
7
Julia, 1990
100 posjeta · 9,1%
-
8
J Y M in the Studio VII
100 posjeta · 9,1%
-
9
Jake, 1990
100 posjeta · 9,1%
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Frank Auerbach?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 1.100 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 100 | 0 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Frank Auerbach?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela Frank Auerbach čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 22,4% | 0,0% |
| Meka sjena | 30,6% | 27,3% |
| Blaga luminancija | 18,4% | 0,0% |
| Svijetla ravnoteža | 14,3% | 36,4% |
| Sjajan | 14,3% | 36,4% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 36,7% | 63,6% |
| Suptilne boje | 26,5% | 9,1% |
| Uravnotežena mekoća | 14,3% | 18,2% |
| Jasna prisutnost boja | 20,4% | 9,1% |
| Živopisna boja | 2,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 30,8% | 60,0% |
| Zemljani tonovi | 30,8% | 10,0% |
| Tamni tonovi | 28,2% | 10,0% |
| Monokromatsko | 5,1% | 10,0% |
| Pastelne boje | 2,6% | 10,0% |
| Priroda | 2,6% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 36,7% | 54,5% |
| Uravnoteženo | 38,8% | 18,2% |
| Živopisno | 24,5% | 27,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 24,5% | 18,2% |
| Nježan | 16,3% | 18,2% |
| Uravnotežen | 8,2% | 0,0% |
| Upečatljiv | 14,3% | 27,3% |
| Izjava | 36,7% | 36,4% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 24,5% | 27,3% |
| Nježno umiješana paleta | 10,2% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 12,2% | 18,2% |
| Snažna jedinstvenost boja | 30,6% | 36,4% |
| Ujednačena paleta boja | 22,4% | 18,2% |
Koji se radovi Frank Auerbach najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mornington Crescent – Summe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Euston Steps - Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Camden Palace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus and Ariadne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Sitting Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rimbaud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Mornington Cresce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EOW Sleeping IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of E.O.W. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Frank Auerbach pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Frank Auerbach i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitljivosti Frank Auerbach
Koji se radovi umjetnika Frank Auerbach najčešće pregledavaju?
- Park Village East, Winter, s 200 posjeta (18% svih pregleda za Frank Auerbach). Gornji popis rangiranja sadrži 9 djela.
Koliko puta je Frank Auerbach tražen na WikiOO.org?
- 1.600 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 na stranici umjetnika i 1.100 na stranicama djela.
Koje djela Frank Auerbach čitatelji preferiraju?
- Neutralne boje (Paleta boja): 60% posjeta, nasuprot 31% kataloga.