Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Frank Mcclure na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Frank Mcclure: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Frank Mcclure u bazi podataka WikiOO.org bilo je Picnic Objects: 200 posjeta, što iznosi 9% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Ladyslippers i Owls. Stranice o umjetniku Frank Mcclure posjećene su 2.500 puta: 300 puta na profilu umjetnika i 2.200 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj konzultacija opao je za 50% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 2.000 posjeta. Čitatelji konzumiraju Prigušeno (Zasićenost boja) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 50% posjeta nasuprot 34% djela.
10 najtraženijih djela umjetnika Frank Mcclure
Djela umjetnika Frank Mcclure rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
-
1
Picnic Objects
200 posjeta · 9,1%
-
2
Ladyslippers
200 posjeta · 9,1%
-
3
Owls
200 posjeta · 9,1%
-
4
Untitled (Roots, Branches and Wall)
200 posjeta · 9,1%
-
5
A Far Horizon, 1966
100 posjeta · 4,5%
-
6
Flowers in a Window, 1964
100 posjeta · 4,5%
-
7
Ripening Grain
100 posjeta · 4,5%
-
8
Circus Pals
100 posjeta · 4,5%
-
9
Full Moon 2
100 posjeta · 4,5%
-
10
Houseplant
100 posjeta · 4,5%
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Frank Mcclure?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 200 |
| Srp. 2026 | 100 | 1.900 |
| Kol. 2026 | 100 | 100 |
| Ruj. 2026 | 100 | 0 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Frank Mcclure?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela Frank Mcclure čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 0,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 36,0% | 36,4% |
| Svijetla ravnoteža | 52,0% | 59,1% |
| Sjajan | 12,0% | 4,5% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 34,0% | 50,0% |
| Suptilne boje | 54,0% | 36,4% |
| Uravnotežena mekoća | 10,0% | 13,6% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 2,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 80,0% | 85,0% |
| Zemljani tonovi | 13,3% | 10,0% |
| Monokromatsko | 4,4% | 5,0% |
| Tamni tonovi | 2,2% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 18,0% | 18,2% |
| Uravnoteženo | 78,0% | 72,7% |
| Živopisno | 4,0% | 9,1% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 6,0% | 4,5% |
| Nježan | 2,0% | 13,6% |
| Uravnotežen | 8,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 22,0% | 18,2% |
| Izjava | 62,0% | 63,6% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 4,0% | 9,1% |
| Nježno umiješana paleta | 4,0% | 4,5% |
| Uravnotežena harmonija | 12,0% | 18,2% |
| Snažna jedinstvenost boja | 44,0% | 27,3% |
| Ujednačena paleta boja | 36,0% | 40,9% |
Koji se radovi Frank Mcclure najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Woman Wearing Plu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 (over Shore Roc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tall Ships 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottle and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market with Cafe Sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Exit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow on the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hangman's Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Frank Mcclure pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Tablica podataka
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 100 | 100,0% |
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Frank Mcclure i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 21 Ruj. | 100 |
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 200 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitljivosti Frank Mcclure
Koji se radovi umjetnika Frank Mcclure najčešće pregledavaju?
- Picnic Objects, s 200 posjeta (9% svih pregleda za Frank Mcclure). Gornji popis rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko puta je Frank Mcclure tražen na WikiOO.org?
- 2.500 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 300 na stranici umjetnika i 2.200 na stranicama djela.
Koje djela Frank Mcclure čitatelji preferiraju?
- Prigušeno (Zasićenost boja): 50% posjeta, nasuprot 34% kataloga.