Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Frederick Mackenzie na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Frederick Mackenzie: pokazatelji konzultacija
Rad koji se najčešće gleda je Winchester College Chapel od autora Frederick Mackenzie, s 100 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 9% svih pregleda. U poretku ga prate Examination Room Of Merchant Taylors' School i Effigy Of Aveline. Profil umjetnika otvoren je 200 puta, a zapisi o djelima 1.000 puta, što ukupno iznosi 1.200 pregleda. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 1.200. Čitatelji biraju Prigušeno (Zasićenost boja) u 64% posjeta, što predstavlja 54% kataloga.
Frederick Mackenzie: 10 najgledanijih djela
Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Frederick Mackenzie i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Winchester College Chapel
100 posjeta · 9,1%
-
2
Examination Room Of Merchant Taylors' School
100 posjeta · 9,1%
-
3
Effigy Of Aveline
100 posjeta · 9,1%
-
4
Interior View Of Westminster Abbey Looking Towards
100 posjeta · 9,1%
-
5
The Radcliffe Library, Oxford
100 posjeta · 9,1%
-
6
Interior Of Divinity School
100 posjeta · 9,1%
-
7
Part Of The Screen Of Edward
100 posjeta · 9,1%
-
8
Lincoln Cathedral From The North West
100 posjeta · 9,1%
-
9
The Screen Of Edward The Confessor
100 posjeta · 9,1%
-
10
The North Entrance
100 posjeta · 9,1%
Kada je zabilježeno da je Frederick Mackenzie posjećen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 200 | 1.000 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Kada se razgledaju djela umjetnika Frederick Mackenzie?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što čitatelji biraju među djelima umjetnika Frederick Mackenzie?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 26,0% | 9,1% |
| Meka sjena | 36,0% | 45,5% |
| Blaga luminancija | 24,0% | 27,3% |
| Svijetla ravnoteža | 12,0% | 18,2% |
| Sjajan | 2,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 54,0% | 63,6% |
| Suptilne boje | 38,0% | 36,4% |
| Uravnotežena mekoća | 8,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 54,0% | 54,5% |
| Uravnoteženo | 46,0% | 45,5% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 0,0% |
| Nježan | 16,0% | 18,2% |
| Uravnotežen | 14,0% | 18,2% |
| Upečatljiv | 14,0% | 9,1% |
| Izjava | 46,0% | 54,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 10,0% | 9,1% |
| Nježno umiješana paleta | 6,0% | 9,1% |
| Uravnotežena harmonija | 6,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 44,0% | 45,5% |
| Ujednačena paleta boja | 34,0% | 36,4% |
Koji su najtraženiji radovi umjetnika Frederick Mackenzie, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tombs Of Queen Philippa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of The Old Perse S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The North Entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of George Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Across The Transept From Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Master's House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of Christ Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior Of Christ Church L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. John's College seen fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton college chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Frederick Mackenzie pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko konzultacija dnevno za Frederick Mackenzie i tijekom sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
O publici umjetnika Frederick Mackenzie
Koji se rad Frederick Mackenzie najčešće pregledava?
- Prvo je Winchester College Chapel s 100 posjeta i 9% upita. Iznad je rangirano 10 djela.
Kolika je čitalačka publika umjetnika Frederick Mackenzie na WikiOO.org?
- 1.200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 200 posjeta profilu umjetnika, 1.000 posjeta umjetninama.
Koji radovi umjetnika Frederick Mackenzie odgovaraju odabiru čitatelja?
- Radovi opisani kao Prigušeno (Zasićenost boja) bilježe 64% posjeta za 54% kataloga.