Gerrit Dou Tko pregledava arhive i koja djela

1613 – 1675

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Gerrit Dou na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Gerrit Dou: pokazatelji konzultacija

Rad koji se najčešće gleda je A Fisherman's Wife od autora Gerrit Dou, s 3.700 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 23% svih pregleda. U poretku ga prate Astronomer i Self-Portrait. Profil umjetnika otvoren je 2.200 puta, a zapisi o djelima 14.600 puta, što ukupno iznosi 16.800 pregleda. Između Kol. 2026 i Ruj. 2026 broj upita je opao za 13%. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 11.500. Čitatelji pregledavaju zapise na računala (65%),telefoni (31%) i tableti (4%). Čitatelji biraju Mirno (Kontrast) u 46% posjeta, što predstavlja 20% kataloga.

Gerrit Dou: 10 najgledanijih djela

Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Gerrit Dou i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.

  1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3.700 posjeta · 23,1%
  2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 posjeta · 3,8%
  3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 posjeta · 3,1%
  4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 posjeta · 3,1%
  5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 posjeta · 3,1%
  6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 posjeta · 2,5%
  7. Self-Portrait in a Window 7 Self-Portrait in a Window, 1657 400 posjeta · 2,5%
  8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 posjeta · 2,5%
  9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 posjeta · 2,5%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 posjeta · 2,5%

Kada je zabilježeno da je Gerrit Dou posjećen?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202601.000
Srp. 20261.30010.200
Kol. 20263002.000
Ruj. 20266001.400

Kada se razgledaju djela umjetnika Gerrit Dou?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji su najtraženiji radovi umjetnika Gerrit Dou, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Podaci u tablici
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Old Woman Reading a Bible0000000030000100
The Silver Ewer00000000020000
English The Moneylender Fra…0000000020030000
A Fisherman's Wife0000000002.2001.200300
Self-Portrait0000000003000100
Self-Portrait000000000000
The Physician00000000020000
The Night School00000000030000
Reading the Bible00000000020000
An Evening School00000000000100

Kakva je podjela pregleda Gerrit Dou prema uređaju?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Podaci u tablici
UređajBroj posjetaPodijeli
računala11.00065,5%
telefoni5.20031,0%
tableti6003,6%

Na kojim jezicima se Gerrit Dou pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Podaci u tablici
JezikBroj posjetaPodijeli
Ruski50041,7%
Chinese50041,7%
Češki1008,3%
Portugalski1008,3%

Koliko konzultacija dnevno za Gerrit Dou i tijekom sljedeća tri tjedna?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Podaci u tablici
DanBroj posjeta
Sri 23 Ruj.200
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.200
Sub 26 Ruj.100
Ned 27 Ruj.900
Pon 28 Ruj.200
Uto 29 Ruj.100
Sri 30 Ruj.100
Čet 1 Lis.200
Pet 2 Lis.100
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.200
Pon 5 Lis.300
Uto 6 Lis.400
Sri 7 Lis.100
Čet 8 Lis.200
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.300
Ned 11 Lis.200
Pon 12 Lis.200
Uto 13 Lis.600
Sri 14 Lis. (prognoza)100
Čet 15 Lis. (prognoza)100
Pet 16 Lis. (prognoza)100
Sub 17 Lis. (prognoza)200
Ned 18 Lis. (prognoza)400
Pon 19 Lis. (prognoza)200
Uto 20 Lis. (prognoza)400
Sri 21 Lis. (prognoza)100
Čet 22 Lis. (prognoza)100
Pet 23 Lis. (prognoza)100
Sub 24 Lis. (prognoza)200
Ned 25 Lis. (prognoza)400
Pon 26 Lis. (prognoza)200
Uto 27 Lis. (prognoza)400
Sri 28 Lis. (prognoza)100
Čet 29 Lis. (prognoza)100
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)200
Ned 1 Stu. (prognoza)400
Pon 2 Stu. (prognoza)200
Uto 3 Stu. (prognoza)300

O publici umjetnika Gerrit Dou

Koji se rad Gerrit Dou najčešće pregledava?

Prvo je A Fisherman's Wife s 3.700 posjeta i 23% upita. Iznad je rangirano 10 djela.

Kolika je čitalačka publika umjetnika Gerrit Dou na WikiOO.org?

16.800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 2.200 posjeta profilu umjetnika, 14.600 posjeta umjetninama.

S kojim uređajima čitaju čitatelji umjetnika Gerrit Dou?

Koriste računala (65%),telefoni (31%) i tableti (4%); računala predstavlja 65% pregleda.

Koji radovi umjetnika Gerrit Dou odgovaraju odabiru čitatelja?

Radovi opisani kao Mirno (Kontrast) bilježe 46% posjeta za 20% kataloga.