Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Gu Dexin na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Gu Dexin: statistika u kratkim crtama
A02 je najtraženije djelo umjetnika Gu Dexin: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 29% ukupnog broja. Također često pregledano: D13 i B11. Ukupno pregleda: 900 (200 pregleda umjetničkog profila, 700 pregleda djela). Vrhunac: Srp. 2026 (900 posjeta). Uočena preferencija: Zemljani tonovi (Paleta boja), 100% posjeta za 37% kataloga.
Top 6 djela umjetnika Gu Dexin prema broju pregleda
Rangiranje se temelji na broju pregleda djela WikiOO.org tijekom dvanaest mjeseci, a ne na ocjenama iz kataloga. Prvo mjesto zauzima najčešće pregledano djelo umjetnika Gu Dexin.
Koliki je mjesečni broj čitatelja za zapis Gu Dexin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži osnovne podatke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 200 | 700 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Koliki je mjesečni broj čitatelja djela Gu Dexin?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje kategorije djela Gu Dexin biraju čitatelji?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži osnovne podatke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 35,0% | 85,7% |
| Meka sjena | 5,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 5,0% | 0,0% |
| Svijetla ravnoteža | 25,0% | 14,3% |
| Sjajan | 30,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 10,0% | 14,3% |
| Suptilne boje | 40,0% | 57,1% |
| Uravnotežena mekoća | 10,0% | 14,3% |
| Jasna prisutnost boja | 40,0% | 14,3% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 36,8% | 100,0% |
| Pastelne boje | 31,6% | 0,0% |
| Tamni tonovi | 10,5% | 0,0% |
| Monokromatsko | 10,5% | 0,0% |
| Neutralne boje | 10,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 15,0% | 28,6% |
| Uravnoteženo | 30,0% | 57,1% |
| Živopisno | 55,0% | 14,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 60,0% | 28,6% |
| Nježan | 30,0% | 28,6% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 10,0% | 42,9% |
| Izjava | 0,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 25,0% | 14,3% |
| Nježno umiješana paleta | 15,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 10,0% | 14,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 25,0% | 57,1% |
| Ujednačena paleta boja | 25,0% | 14,3% |
Kako su najtraženija djela umjetnika Gu Dexin raspoređena tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A01, A02, and Untitled (thr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (set of eight) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| B07 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| B42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| B44, B45 B46 (three works) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| B18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A02 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| B11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| B08, B29 B47 (three works) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je raspodjela čitatelja Gu Dexin prema jeziku?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je dnevni broj čitatelja za Gu Dexin, uključujući i prognozu?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 28 Stu. (prognoza) | 0 |
Gu Dexin: često postavljana pitanja
Koje je najtraženije djelo umjetnika Gu Dexin?
- A02: 200 posjeta, 29% upita. Lista obuhvaća do 6. mjesta.
Kolika je čitalnost za Gu Dexin?
- 900 posjeta u dvanaest mjeseci (200 posjeta stranici umjetnika, 700 posjeta djela).
Preferiraju li čitatelji određenu kategoriju djela umjetnika Gu Dexin?
- Da, Zemljani tonovi (Paleta boja): 100% posjeta za 37% kataloga.