Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Henry Ninham na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Henry Ninham: statistika u kratkim crtama
Market Cross, Wymondham, Norfolk je najtraženije djelo umjetnika Henry Ninham: 100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 20% ukupnog broja. Također često pregledano: Whitefriars, Norwich i Norwich Scene with Whitefriars Bridge. Ukupno pregleda: 900 (500 pregleda umjetničkog profila, 400 pregleda djela). Vrhunac: Srp. 2026 (700 posjeta). Uočena preferencija: Suptilne boje (Zasićenost boja), 100% posjeta za 56% kataloga.
Top 5 djela umjetnika Henry Ninham prema broju pregleda
Rangiranje se temelji na broju pregleda djela WikiOO.org tijekom dvanaest mjeseci, a ne na ocjenama iz kataloga. Prvo mjesto zauzima najčešće pregledano djelo umjetnika Henry Ninham.
-
1
Market Cross, Wymondham, Norfolk, 1865
100 posjeta · 20,0%
-
2
Whitefriars, Norwich, 1840
100 posjeta · 20,0%
-
3
Norwich Scene with Whitefriars Bridge
100 posjeta · 20,0%
-
4
Near Mousehold, Norwich (Sheds behind Cavalry Barracks)
100 posjeta · 20,0%
-
5
Fuller's House, St Martin's, Norwich
100 posjeta · 20,0%
Koliki je mjesečni broj čitatelja za zapis Henry Ninham?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži osnovne podatke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 300 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Koliki je mjesečni broj čitatelja djela Henry Ninham?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje kategorije djela Henry Ninham biraju čitatelji?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži osnovne podatke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 12,5% | 0,0% |
| Meka sjena | 6,2% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 43,8% | 40,0% |
| Svijetla ravnoteža | 37,5% | 60,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 6,2% | 0,0% |
| Suptilne boje | 56,2% | 100,0% |
| Uravnotežena mekoća | 25,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 12,5% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 57,1% | 60,0% |
| Zemljani tonovi | 21,4% | 40,0% |
| Tamni tonovi | 21,4% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 6,2% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 81,2% | 100,0% |
| Živopisno | 12,5% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 6,2% | 0,0% |
| Nježan | 25,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 12,5% | 20,0% |
| Upečatljiv | 31,2% | 60,0% |
| Izjava | 25,0% | 20,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 0,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 6,2% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 18,8% | 40,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 37,5% | 40,0% |
| Ujednačena paleta boja | 37,5% | 20,0% |
Kako su najtraženija djela umjetnika Henry Ninham raspoređena tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Near Mousehold, Norwich (Sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Whitefriars, Norwich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Devil's Tower, Carrow,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Stephen's Back Street, N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View through the Archway of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus Chapel, Norwich Cathe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market Cross, Wymondham, No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gateway and Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lakenham Mills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gateway (Entrance to the Bi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je raspodjela čitatelja Henry Ninham prema jeziku?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je dnevni broj čitatelja za Henry Ninham, uključujući i prognozu?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
Henry Ninham: često postavljana pitanja
Koje je najtraženije djelo umjetnika Henry Ninham?
- Market Cross, Wymondham, Norfolk: 100 posjeta, 20% upita. Lista obuhvaća do 5. mjesta.
Kolika je čitalnost za Henry Ninham?
- 900 posjeta u dvanaest mjeseci (500 posjeta stranici umjetnika, 400 posjeta djela).
Preferiraju li čitatelji određenu kategoriju djela umjetnika Henry Ninham?
- Da, Suptilne boje (Zasićenost boja): 100% posjeta za 56% kataloga.