Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Ion Andreescu na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Ion Andreescu: pokazatelji konzultacija
Rad koji se najčešće gleda je Šuma Unutrašnjost od autora Ion Andreescu, s 200 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 40% svih pregleda. U poretku ga prate Woman in the Wood i Winter at Barbizon. Profil umjetnika otvoren je 200 puta, a zapisi o djelima 400 puta, što ukupno iznosi 600 pregleda. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 300. Čitatelji biraju Tamno (Luminancija) u 80% posjeta, što predstavlja 33% kataloga.
Ion Andreescu: 3 najgledanijih djela
Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Ion Andreescu i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.
Kada je zabilježeno da je Ion Andreescu posjećen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 200 | 100 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 200 |
Kada se razgledaju djela umjetnika Ion Andreescu?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što čitatelji biraju među djelima umjetnika Ion Andreescu?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 33,3% | 80,0% |
| Meka sjena | 33,3% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 33,3% | 20,0% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 50,0% | 20,0% |
| Suptilne boje | 33,3% | 40,0% |
| Uravnotežena mekoća | 16,7% | 40,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 66,7% | 20,0% |
| Uravnoteženo | 33,3% | 80,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 16,7% | 40,0% |
| Nježan | 33,3% | 40,0% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 16,7% | 20,0% |
| Izjava | 33,3% | 0,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 16,7% | 20,0% |
| Nježno umiješana paleta | 16,7% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 16,7% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 16,7% | 0,0% |
| Ujednačena paleta boja | 33,3% | 80,0% |
Koji su najtraženiji radovi umjetnika Ion Andreescu, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter at Barbizon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Edge of the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Costumed Model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Šuma Unutrašnjost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Woman in the Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Na kojim jezicima se Ion Andreescu pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko konzultacija dnevno za Ion Andreescu i tijekom sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 100 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 100 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
O publici umjetnika Ion Andreescu
Koji se rad Ion Andreescu najčešće pregledava?
- Prvo je Šuma Unutrašnjost s 200 posjeta i 40% upita. Iznad je rangirano 3 djela.
Kolika je čitalačka publika umjetnika Ion Andreescu na WikiOO.org?
- 600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 200 posjeta profilu umjetnika, 400 posjeta umjetninama.
Koji radovi umjetnika Ion Andreescu odgovaraju odabiru čitatelja?
- Radovi opisani kao Tamno (Luminancija) bilježe 80% posjeta za 33% kataloga.