Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika James Pollard na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
James Pollard: statistika u kratkim crtama
The London-manchester Stage Coach je najtraženije djelo umjetnika James Pollard: 300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 17% ukupnog broja. Također često pregledano: An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London i Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn. Ukupno pregleda: 2.000 (700 pregleda umjetničkog profila, 1.300 pregleda djela). Pad od 67% između Ruj. 2026 i Lis. 2026. Vrhunac: Srp. 2026 (1.100 posjeta). Uočena preferencija: Upečatljiv (Kontrast), 44% posjeta za 18% kataloga.
Top 10 djela umjetnika James Pollard prema broju pregleda
Rangiranje se temelji na broju pregleda djela WikiOO.org tijekom dvanaest mjeseci, a ne na ocjenama iz kataloga. Prvo mjesto zauzima najčešće pregledano djelo umjetnika James Pollard.
-
1
The London-manchester Stage Coach
300 posjeta · 16,7%
-
2
An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London
200 posjeta · 11,1%
-
3
Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn
200 posjeta · 11,1%
-
4
The clapton association omnibus
100 posjeta · 5,6%
-
5
Coursers Taking The Field At Hatfield Park, Hertfordshire, The Seat Of The Marquess Of Salisbury
100 posjeta · 5,6%
-
6
The St Albans Grand Steeplechase -
100 posjeta · 5,6%
-
7
The Omnibus, Livery And Bait Stables At The White Swan Inn
100 posjeta · 5,6%
-
8
The Halfway House - A Mail Coach Outside The 'greyhounds Inn'
100 posjeta · 5,6%
-
9
Edinburgh and London Royal Mail
100 posjeta · 5,6%
-
10
Upper Clapton Omnibus
100 posjeta · 5,6%
Koliki je mjesečni broj čitatelja za zapis James Pollard?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži osnovne podatke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 500 | 600 |
| Kol. 2026 | 100 | 300 |
| Ruj. 2026 | 0 | 300 |
| Lis. 2026 | 0 | 100 |
Koliki je mjesečni broj čitatelja djela James Pollard?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje kategorije djela James Pollard biraju čitatelji?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži osnovne podatke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 8,0% | 5,6% |
| Meka sjena | 48,0% | 27,8% |
| Blaga luminancija | 24,0% | 44,4% |
| Svijetla ravnoteža | 20,0% | 22,2% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 14,0% | 16,7% |
| Suptilne boje | 44,0% | 44,4% |
| Uravnotežena mekoća | 32,0% | 27,8% |
| Jasna prisutnost boja | 10,0% | 11,1% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 60,0% | 70,6% |
| Neutralne boje | 30,0% | 29,4% |
| Tamni tonovi | 7,5% | 0,0% |
| Metalik tonovi | 2,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 20,0% | 22,2% |
| Uravnoteženo | 64,0% | 44,4% |
| Živopisno | 16,0% | 33,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 4,0% | 0,0% |
| Nježan | 30,0% | 11,1% |
| Uravnotežen | 16,0% | 22,2% |
| Upečatljiv | 18,0% | 44,4% |
| Izjava | 32,0% | 22,2% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 8,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 16,0% | 22,2% |
| Uravnotežena harmonija | 14,0% | 5,6% |
| Snažna jedinstvenost boja | 46,0% | 61,1% |
| Ujednačena paleta boja | 16,0% | 11,1% |
Kako su najtraženija djela umjetnika James Pollard raspoređena tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Thumb with Peter Brown… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outside the Pike and Anchor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Schooling A Pair In A Brake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Of The Mail Coache… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Omnibus, Livery And Bai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Derby, Bloomsbury Beati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to Glasgow Mail Coac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke Of Wellington Insp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Halfway House - A Mail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Kakva je raspodjela čitatelja James Pollard prema jeziku?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je dnevni broj čitatelja za James Pollard, uključujući i prognozu?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 100 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 600 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 700 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 900 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 1.000 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 200 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 0 |
James Pollard: često postavljana pitanja
Koje je najtraženije djelo umjetnika James Pollard?
- The London-manchester Stage Coach: 300 posjeta, 17% upita. Lista obuhvaća do 10. mjesta.
Kolika je čitalnost za James Pollard?
- 2.000 posjeta u dvanaest mjeseci (700 posjeta stranici umjetnika, 1.300 posjeta djela).
Preferiraju li čitatelji određenu kategoriju djela umjetnika James Pollard?
- Da, Upečatljiv (Kontrast): 44% posjeta za 18% kataloga.