Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika John Cheall na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
John Cheall: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika John Cheall u bazi podataka WikiOO.org bilo je 'Valley of Rocks', Lynton, Devon: 300 posjeta, što iznosi 38% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Trees in a Gale, Langdale i Summit, Langdale Pike. Stranice o umjetniku John Cheall posjećene su 700 puta: 400 puta na profilu umjetnika i 300 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj konzultacija opao je za 100% u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Ruj. 2026, s 400 posjeta. Čitatelji konzumiraju Meka sjena (Luminancija) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 62% posjeta nasuprot 40% djela.
5 najtraženijih djela umjetnika John Cheall
Djela umjetnika John Cheall rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za John Cheall?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 200 | 100 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 200 | 200 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika John Cheall?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela John Cheall čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 40,0% | 62,5% |
| Blaga luminancija | 40,0% | 25,0% |
| Svijetla ravnoteža | 20,0% | 12,5% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 40,0% | 25,0% |
| Suptilne boje | 20,0% | 12,5% |
| Uravnotežena mekoća | 40,0% | 62,5% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 40,0% | 25,0% |
| Uravnoteženo | 60,0% | 75,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 20,0% | 12,5% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 20,0% | 25,0% |
| Izjava | 60,0% | 62,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 40,0% | 37,5% |
| Nježno umiješana paleta | 40,0% | 25,0% |
| Uravnotežena harmonija | 20,0% | 37,5% |
| Snažna jedinstvenost boja | 0,0% | 0,0% |
| Ujednačena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koji se radovi John Cheall najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Valley of Rocks', Lynton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Waterfalls, Copper Mine Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees in a Gale, Langdale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Summit, Langdale Pike | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shower, Loughborough, Leice… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se John Cheall pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s John Cheall i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitljivosti John Cheall
Koji se radovi umjetnika John Cheall najčešće pregledavaju?
- 'Valley of Rocks', Lynton, Devon, s 300 posjeta (38% svih pregleda za John Cheall). Gornji popis rangiranja sadrži 5 djela.
Koliko puta je John Cheall tražen na WikiOO.org?
- 700 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 400 na stranici umjetnika i 300 na stranicama djela.
Koje djela John Cheall čitatelji preferiraju?
- Meka sjena (Luminancija): 62% posjeta, nasuprot 40% kataloga.