Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika John Claude Nattes na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
John Claude Nattes: sažetak čitalaca
U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika John Claude Nattes u bazi podataka WikiOO.org bilo je Street scene: 200 posjeta, što iznosi 15% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi The Hermitage' at Montmorency, i Axford and Paragon Buildings. Stranice o umjetniku John Claude Nattes posjećene su 1.700 puta: 500 puta na profilu umjetnika i 1.200 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj konzultacija opao je za 100% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 1.300 posjeta. Čitatelji konzumiraju Neutralne boje (Paleta boja) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 60% posjeta nasuprot 42% djela.
10 najtraženijih djela umjetnika John Claude Nattes
Djela umjetnika John Claude Nattes rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.
-
1
Street scene
200 posjeta · 15,4%
-
2
The Hermitage' at Montmorency,, 1809
100 posjeta · 7,7%
-
3
Axford and Paragon Buildings
100 posjeta · 7,7%
-
4
The Steam Pump of Gros-Caillou,, 1810
100 posjeta · 7,7%
-
5
The Church Of Sutton St. Nicholas, Lincolnshire; And Long Sutton Church, Lincolnshire
100 posjeta · 7,7%
-
6
The crescent
100 posjeta · 7,7%
-
7
Sydney Gardens, Bath, 1805
100 posjeta · 7,7%
-
8
The Washing Place Of The Hotel-dieu And The Pont
100 posjeta · 7,7%
-
9
Study Of An Oak Tree, Hyde Park
100 posjeta · 7,7%
-
10
Pulteney Bridge
100 posjeta · 7,7%
Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za John Claude Nattes?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Tablica podataka
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 200 |
| Srp. 2026 | 400 | 900 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se pregledavaju djela umjetnika John Claude Nattes?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje djela John Claude Nattes čitatelji pregledavaju?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tablica podataka
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 6,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 26,0% | 38,5% |
| Blaga luminancija | 48,0% | 30,8% |
| Svijetla ravnoteža | 16,0% | 23,1% |
| Sjajan | 4,0% | 7,7% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 60,0% | 69,2% |
| Suptilne boje | 34,0% | 30,8% |
| Uravnotežena mekoća | 2,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 4,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 42,4% | 60,0% |
| Zemljani tonovi | 45,5% | 40,0% |
| Monokromatsko | 6,1% | 0,0% |
| Tamni tonovi | 3,0% | 0,0% |
| Pastelne boje | 3,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 44,0% | 53,8% |
| Uravnoteženo | 52,0% | 46,2% |
| Živopisno | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 8,0% | 7,7% |
| Nježan | 16,0% | 7,7% |
| Uravnotežen | 4,0% | 7,7% |
| Upečatljiv | 10,0% | 15,4% |
| Izjava | 62,0% | 61,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 6,0% | 7,7% |
| Nježno umiješana paleta | 8,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 6,0% | 15,4% |
| Snažna jedinstvenost boja | 54,0% | 61,5% |
| Ujednačena paleta boja | 26,0% | 15,4% |
Koji se radovi John Claude Nattes najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Tablica podataka
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Axford and Paragon Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View Of The Pont-au-change | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama of the River Seine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hermitage' at Montmoren… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marlborough Street, from 'B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney hotel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tourists visiting the tomb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The south-western aspect of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se John Claude Nattes pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s John Claude Nattes i što se očekuje?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Tablica podataka
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 100 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitljivosti John Claude Nattes
Koji se radovi umjetnika John Claude Nattes najčešće pregledavaju?
- Street scene, s 200 posjeta (15% svih pregleda za John Claude Nattes). Gornji popis rangiranja sadrži 10 djela.
Koliko puta je John Claude Nattes tražen na WikiOO.org?
- 1.700 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 500 na stranici umjetnika i 1.200 na stranicama djela.
Koje djela John Claude Nattes čitatelji preferiraju?
- Neutralne boje (Paleta boja): 60% posjeta, nasuprot 42% kataloga.