Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Joseph Murray Ince na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Joseph Murray Ince: pokazatelji konzultacija
Rad koji se najčešće gleda je Hay-on-wye And The Brecon Beacons od autora Joseph Murray Ince, s 200 pregleda u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 22% svih pregleda. U poretku ga prate Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine i Kings College Cambridge. Profil umjetnika otvoren je 400 puta, a zapisi o djelima 800 puta, što ukupno iznosi 1.200 pregleda. Srp. 2026 je mjesec s najviše upita: 1.000. Čitatelji biraju Blaga luminancija (Luminancija) u 78% posjeta, što predstavlja 48% kataloga.
Joseph Murray Ince: 8 najgledanijih djela
Svaki unos prikazuje djelo umjetnika Joseph Murray Ince i njegov rang prema broju upita na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 posjeta · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 posjeta · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 posjeta · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 posjeta · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 posjeta · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 posjeta · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 posjeta · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 posjeta · 11,1%
Kada je zabilježeno da je Joseph Murray Ince posjećen?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Podaci u tablici
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 200 |
| Srp. 2026 | 400 | 600 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
Kada se razgledaju djela umjetnika Joseph Murray Ince?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što čitatelji biraju među djelima umjetnika Joseph Murray Ince?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tablici
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 6,9% | 0,0% |
| Meka sjena | 17,2% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 48,3% | 77,8% |
| Svijetla ravnoteža | 24,1% | 22,2% |
| Sjajan | 3,5% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 20,7% | 22,2% |
| Suptilne boje | 41,4% | 55,6% |
| Uravnotežena mekoća | 34,5% | 22,2% |
| Jasna prisutnost boja | 3,5% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 51,8% | 77,8% |
| Zemljani tonovi | 44,4% | 22,2% |
| Tamni tonovi | 3,7% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 20,7% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 75,9% | 100,0% |
| Živopisno | 3,5% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 6,9% | 0,0% |
| Nježan | 10,3% | 0,0% |
| Uravnotežen | 10,3% | 0,0% |
| Upečatljiv | 24,1% | 22,2% |
| Izjava | 48,3% | 77,8% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 3,5% | 11,1% |
| Nježno umiješana paleta | 3,5% | 11,1% |
| Uravnotežena harmonija | 13,8% | 11,1% |
| Snažna jedinstvenost boja | 41,4% | 44,4% |
| Ujednačena paleta boja | 37,9% | 22,2% |
Koji su najtraženiji radovi umjetnika Joseph Murray Ince, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Podaci u tablici
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se Joseph Murray Ince pretražuje?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko konzultacija dnevno za Joseph Murray Ince i tijekom sljedeća tri tjedna?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Podaci u tablici
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 100 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 100 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 200 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 200 |
O publici umjetnika Joseph Murray Ince
Koji se rad Joseph Murray Ince najčešće pregledava?
- Prvo je Hay-on-wye And The Brecon Beacons s 200 posjeta i 22% upita. Iznad je rangirano 8 djela.
Kolika je čitalačka publika umjetnika Joseph Murray Ince na WikiOO.org?
- 1.200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 400 posjeta profilu umjetnika, 800 posjeta umjetninama.
Koji radovi umjetnika Joseph Murray Ince odgovaraju odabiru čitatelja?
- Radovi opisani kao Blaga luminancija (Luminancija) bilježe 78% posjeta za 48% kataloga.