Karl Blossfeldt Statistika čitalaca i konzultacija

1865 – 1932

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Karl Blossfeldt na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Karl Blossfeldt: sažetak čitalaca

U posljednjih dvanaest mjeseci najtraženije djelo umjetnika Karl Blossfeldt u bazi podataka WikiOO.org bilo je Art Forms in Nature 65: 200 posjeta, što iznosi 12% svih pregleda ovog umjetnika. Nakon toga slijedi Art Forms in Nature 102 i Art Forms in Nature 45. Stranice o umjetniku Karl Blossfeldt posjećene su 1.700 puta: 200 puta na profilu umjetnika i 1.500 puta na zapisima pojedinačnih djela. Broj upita povećao se za 50% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Mjesec s najvećim brojem pregleda bio je Srp. 2026, s 1.100 posjeta. Čitatelji konzumiraju Upečatljiv (Kontrast) češće nego što bi se moglo očekivati prema udjelu u katalogu: 24% posjeta nasuprot 8% djela.

10 najtraženijih djela umjetnika Karl Blossfeldt

Djela umjetnika Karl Blossfeldt rangirana prema broju pregleda na WikiOO.org u posljednjih dvanaest mjeseci, od najgledanijih prema najmanje gledanima.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 posjeta · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 posjeta · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 posjeta · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 posjeta · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 posjeta · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 posjeta · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 posjeta · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 posjeta · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 posjeta · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 posjeta · 5,9%

Koliko puta se mjesečno pregledava zapis za Karl Blossfeldt?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Tablica podataka
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260100
Srp. 2026200900
Kol. 20260200
Ruj. 20260300

Koliko često se pregledavaju djela umjetnika Karl Blossfeldt?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koji se radovi Karl Blossfeldt najčešće pregledavaju, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Tablica podataka
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Na kojim jezicima se Karl Blossfeldt pretražuje?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Tablica podataka
JezikBroj posjetaPodijeli
Njemački100100,0%

Koliko se dnevno dolazi na konzultacije s Karl Blossfeldt i što se očekuje?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Tablica podataka
DanBroj posjeta
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.100
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.100
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.200
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)100
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)100
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)100
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0

Pitanja o čitljivosti Karl Blossfeldt

Koji se radovi umjetnika Karl Blossfeldt najčešće pregledavaju?

Art Forms in Nature 65, s 200 posjeta (12% svih pregleda za Karl Blossfeldt). Gornji popis rangiranja sadrži 10 djela.

Koliko puta je Karl Blossfeldt tražen na WikiOO.org?

1.700 puta u posljednjih dvanaest mjeseci: 200 na stranici umjetnika i 1.500 na stranicama djela.

Koje djela Karl Blossfeldt čitatelji preferiraju?

Upečatljiv (Kontrast): 24% posjeta, nasuprot 8% kataloga.