Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Laura Knight na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Laura Knight: statistika u kratkim crtama
Children Swimming je najtraženije djelo umjetnika Laura Knight: 500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 11% ukupnog broja. Također često pregledano: The Green Sea, Lamorna i Two dancers. Ukupno pregleda: 10.600 (7.300 pregleda umjetničkog profila, 3.300 pregleda djela). Pad od 26% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Vrhunac: Srp. 2026 (4.300 posjeta). Raspodjela uređaja: telefoni (59%),računala (37%) i tableti (4%). Uočena preferencija: Neutralne boje (Paleta boja), 31% posjeta za 10% kataloga.
Top 10 djela umjetnika Laura Knight prema broju pregleda
Rangiranje se temelji na broju pregleda djela WikiOO.org tijekom dvanaest mjeseci, a ne na ocjenama iz kataloga. Prvo mjesto zauzima najčešće pregledano djelo umjetnika Laura Knight.
-
1
Children Swimming, 1913
500 posjeta · 11,1%
-
2
The Green Sea, Lamorna
200 posjeta · 4,4%
-
3
Two dancers
200 posjeta · 4,4%
-
4
Miss Thompson (Miss Patricia Thompson)
200 posjeta · 4,4%
-
5
Lamorna Birch, and His Daughters
200 posjeta · 4,4%
-
6
Young gypsies
200 posjeta · 4,4%
-
7
Gypsies on Epsom Downs
200 posjeta · 4,4%
-
8
Gypsies, Caravan and Pony
200 posjeta · 4,4%
-
9
Untitled (388)
200 posjeta · 4,4%
-
10
Untitled (552)
200 posjeta · 4,4%
Koliki je mjesečni broj čitatelja za zapis Laura Knight?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži osnovne podatke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 400 |
| Srp. 2026 | 1.900 | 2.400 |
| Kol. 2026 | 3.000 | 400 |
| Ruj. 2026 | 2.400 | 100 |
Koliki je mjesečni broj čitatelja djela Laura Knight?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje kategorije djela Laura Knight biraju čitatelji?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži osnovne podatke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 52,0% | 46,7% |
| Meka sjena | 22,0% | 17,8% |
| Blaga luminancija | 20,0% | 26,7% |
| Svijetla ravnoteža | 4,0% | 6,7% |
| Sjajan | 2,0% | 2,2% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 32,0% | 40,0% |
| Suptilne boje | 42,0% | 24,4% |
| Uravnotežena mekoća | 16,0% | 28,9% |
| Jasna prisutnost boja | 10,0% | 4,4% |
| Živopisna boja | 0,0% | 2,2% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 77,5% | 54,3% |
| Neutralne boje | 10,0% | 31,4% |
| Tamni tonovi | 12,5% | 14,3% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 48,0% | 57,8% |
| Uravnoteženo | 42,0% | 35,6% |
| Živopisno | 10,0% | 6,7% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 13,3% |
| Nježan | 14,0% | 22,2% |
| Uravnotežen | 8,0% | 15,6% |
| Upečatljiv | 32,0% | 15,6% |
| Izjava | 36,0% | 33,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 22,0% | 20,0% |
| Nježno umiješana paleta | 20,0% | 15,6% |
| Uravnotežena harmonija | 12,0% | 8,9% |
| Snažna jedinstvenost boja | 34,0% | 48,9% |
| Ujednačena paleta boja | 12,0% | 6,7% |
Kako su najtraženija djela umjetnika Laura Knight raspoređena tijekom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Children Swimming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The ballet shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (623) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (160) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Gypsies, Caravan and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A dark pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in St John's Wood, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Loftus Screwing a Bree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascot finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pretražuje li se Laura Knight putem telefona ili računala?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži osnovne podatke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| telefoni | 6.300 | 59,4% |
| računala | 3.900 | 36,8% |
| tableti | 400 | 3,8% |
Kakva je raspodjela čitatelja Laura Knight prema jeziku?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Japanski | 1.700 | 73,9% |
| Francuski | 400 | 17,4% |
| Poljski | 100 | 4,3% |
| Portugalski | 100 | 4,3% |
Koliki je dnevni broj čitatelja za Laura Knight, uključujući i prognozu?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 27 Ruj. | 100 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 400 |
| Sri 30 Ruj. | 100 |
| Čet 1 Lis. | 300 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 200 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 100 |
| Sub 10 Lis. | 400 |
| Ned 11 Lis. | 300 |
| Pon 12 Lis. | 100 |
| Uto 13 Lis. | 200 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 400 |
| Pet 16 Lis. | 100 |
| Sub 17 Lis. | 100 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 300 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 300 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 300 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 300 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 300 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 300 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 300 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 300 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 300 |
Laura Knight: često postavljana pitanja
Koje je najtraženije djelo umjetnika Laura Knight?
- Children Swimming: 500 posjeta, 11% upita. Lista obuhvaća do 10. mjesta.
Kolika je čitalnost za Laura Knight?
- 10.600 posjeta u dvanaest mjeseci (7.300 posjeta stranici umjetnika, 3.300 posjeta djela).
Pretražuje li se Laura Knight češće putem mobitela ili računala?
- Konsultacije su podijeljene na telefoni (59%),računala (37%) i tableti (4%); telefoni vodi s 59%.
Preferiraju li čitatelji određenu kategoriju djela umjetnika Laura Knight?
- Da, Neutralne boje (Paleta boja): 31% posjeta za 10% kataloga.