Luca Della Robbia Statistika posjeta

1399 – 1482

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Luca Della Robbia na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Luca Della Robbia: statistika u kratkim crtama

Cantoria je najtraženije djelo umjetnika Luca Della Robbia: 600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 6% ukupnog broja. Također često pregledano: The Peretola Tabernacle (detail) i Cantoria: second top relief. Ukupno pregleda: 9.400 (2.300 pregleda umjetničkog profila, 7.100 pregleda djela). Pad od 55% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Vrhunac: Srp. 2026 (6.400 posjeta). Raspodjela uređaja: računala (89%),telefoni (10%) i tableti (1%). Uočena preferencija: Spokojno (Emocionalni ton), 30% posjeta za 8% kataloga.

Top 10 djela umjetnika Luca Della Robbia prema broju pregleda

Rangiranje se temelji na broju pregleda djela WikiOO.org tijekom dvanaest mjeseci, a ne na ocjenama iz kataloga. Prvo mjesto zauzima najčešće pregledano djelo umjetnika Luca Della Robbia.

  1. Cantoria 1 Cantoria, 1431 600 posjeta · 6,5%
  2. The Peretola Tabernacle (detail) 2 The Peretola Tabernacle (detail), 1441 500 posjeta · 5,4%
  3. Cantoria: second top relief 3 Cantoria: second top relief, 1431 400 posjeta · 4,3%
  4. Tondo Portrait of a Lady 4 Tondo Portrait of a Lady, 1465 400 posjeta · 4,3%
  5. Cantoria: first top relief 5 Cantoria: first top relief, 1431 400 posjeta · 4,3%
  6. Cantoria: fourth bottom relief (detail) 6 Cantoria: fourth bottom relief (detail), 1431 400 posjeta · 4,3%
  7. Madonna and Child between Two Angels 7 Madonna and Child between Two Angels, 1450 300 posjeta · 3,2%
  8. Visitation 8 Visitation, 1445 300 posjeta · 3,2%
  9. Crucifixion of St Peter 9 Crucifixion of St Peter, 1439 300 posjeta · 3,2%
  10. Madonna of the Apple 10 Madonna of the Apple, 1455 300 posjeta · 3,2%

Koliki je mjesečni broj čitatelja za zapis Luca Della Robbia?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži osnovne podatke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20261000
Srp. 20261.2005.200
Kol. 20264001.600
Ruj. 2026600300

Koliki je mjesečni broj čitatelja djela Luca Della Robbia?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Kako su najtraženija djela umjetnika Luca Della Robbia raspoređena tijekom godine?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Prikaži osnovne podatke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Labours of the Months: June000000000000
Ceiling decoration00000000020000
Tondo Portrait of a Lady0000000001001000
Cantoria00000000010000
Visitation00000000010000
Madonna and Child00000000010000
Labours of the Months: Janu…00000000020000
Deliverance of St Peter fro…00000000001000
Crucifixion of St Peter0000000001002000
Bronze Doors of the New Sac…000000000000

Pretražuje li se Luca Della Robbia putem telefona ili računala?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži osnovne podatke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala8.40089,4%
telefoni9009,6%
tableti1001,1%

Kakva je raspodjela čitatelja Luca Della Robbia prema jeziku?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Prikaži osnovne podatke
JezikBroj posjetaPodijeli
Talijanski1.60059,3%
Španjolski70025,9%
Njemački2007,4%
Engleski1003,7%
Francuski1003,7%

Koliki je dnevni broj čitatelja za Luca Della Robbia, uključujući i prognozu?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Prikaži osnovne podatke
DanBroj posjeta
Čet 24 Ruj.400
Pet 25 Ruj.100
Sub 26 Ruj.300
Ned 27 Ruj.100
Pon 28 Ruj.100
Uto 29 Ruj.200
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.200
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.700
Pon 5 Lis.200
Uto 6 Lis.200
Sri 7 Lis.100
Čet 8 Lis.600
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.300
Ned 11 Lis.200
Pon 12 Lis.400
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.600
Čet 15 Lis. (prognoza)600
Pet 16 Lis. (prognoza)100
Sub 17 Lis. (prognoza)400
Ned 18 Lis. (prognoza)500
Pon 19 Lis. (prognoza)400
Uto 20 Lis. (prognoza)200
Sri 21 Lis. (prognoza)400
Čet 22 Lis. (prognoza)700
Pet 23 Lis. (prognoza)100
Sub 24 Lis. (prognoza)400
Ned 25 Lis. (prognoza)600
Pon 26 Lis. (prognoza)400
Uto 27 Lis. (prognoza)200
Sri 28 Lis. (prognoza)400
Čet 29 Lis. (prognoza)800
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)400
Ned 1 Stu. (prognoza)600
Pon 2 Stu. (prognoza)400
Uto 3 Stu. (prognoza)300
Sri 4 Stu. (prognoza)400

Luca Della Robbia: često postavljana pitanja

Koje je najtraženije djelo umjetnika Luca Della Robbia?

Cantoria: 600 posjeta, 6% upita. Lista obuhvaća do 10. mjesta.

Kolika je čitalnost za Luca Della Robbia?

9.400 posjeta u dvanaest mjeseci (2.300 posjeta stranici umjetnika, 7.100 posjeta djela).

Pretražuje li se Luca Della Robbia češće putem mobitela ili računala?

Konsultacije su podijeljene na računala (89%),telefoni (10%) i tableti (1%); računala vodi s 89%.

Preferiraju li čitatelji određenu kategoriju djela umjetnika Luca Della Robbia?

Da, Spokojno (Emocionalni ton): 30% posjeta za 8% kataloga.